Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONMETAL SRL (CUI 1956923) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 1991. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105.672 lei (+5,6% față de 2024) și un profit net de 55.597 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 65.520 lei |
| 2017 | 65.520 lei |
| 2018 | 72.072 lei |
| 2019 | 72.072 lei |
| 2020 | 78.267 lei |
| 2021 | 86.940 lei |
| 2022 | 90.740 lei |
| 2023 | 96.060 lei |
| 2024 | 100.065 lei |
| 2025 | 105.672 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 105.672 | 100.065 | 96.060 | 90.740 | 86.940 | 78.267 | 72.072 | 72.072 | 65.520 | 65.520 |
| Profit net | 55.597 | 61.772 | 58.230 | 55.540 | 61.830 | 63.878 | 904 | 20.526 | -1.860 | 19.746 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 81.196 | 82.202 | 88.986 | 91.678 | 97.871 | 104.063 | 110.256 | 119.831 | 132.120 | 144.408 |
| Active circulante | 181.836 | 187.977 | 174.107 | 164.536 | 161.262 | 154.279 | 161.849 | 190.263 | 166.906 | 175.690 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 140.916 | 141.700 | 155.167 | 127.232 | 114.559 | 142.832 | 151.116 | 145.998 | 145.405 | 168.737 |
| Datorii | 3.302 | 4.274 | 1.930 | 541 | 474 | 833 | 582 | 39.475 | 48.933 | 44.145 |
| Capitaluri proprii | 259.730 | 265.905 | 261.163 | 255.673 | 258.659 | 257.509 | 271.523 | 270.619 | 250.093 | 275.953 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 55,07 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONMETAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONMETAL SRL în 2025 a fost de 105.672 lei, în creștere cu 5,6% față de 2024.
În 2025, CONMETAL SRL a înregistrat un profit net de 55.597 lei.
Activitatea principală a CONMETAL SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
CONMETAL SRL are sediul social la adresa Str. MANTA ROSIE Nr. 1, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Nu. CONMETAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONMETAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].