ActivăSRL

CONLUXART SOLUTIONS SRL

Str. Levănţicăi Nr. 18, Bl. 19, Sc. E, Ap. 2A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
38215724
Reg. Com.
J2017002595083
Înființată
13 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
484 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.09.2017

Rezumat

Pe scurt

CONLUXART SOLUTIONS SRL (CUI 38215724) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,51 mil. lei (+16% față de 2024) și un profit net de 483.584 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38215724
Nr. Reg. Com.
J2017002595083
EUID
ROONRC.J2017002595083
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
13 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Levănţicăi Nr. 18, Bl. 19, Sc. E, Ap. 2A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • U••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,9% față de 2024

1.506.783 RON

2024: 1.299.800 RON

01 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 123.901 RONAnul 2019: 335.254 RONAnul 2020: 555.909 RONAnul 2021: 683.028 RONAnul 2022: 965.258 RONAnul 2023: 1.416.333 RONAnul 2024: 1.299.800 RONAnul 2025: 1.506.783 RON

Profit net 2025

+1989,1% față de 2024

483.584 RON

2024: 23.148 RON

-200k0200k400k600k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -4.364 RONAnul 2018: -54.590 RONAnul 2019: 6.457 RONAnul 2020: 3.005 RONAnul 2021: 156.384 RONAnul 2022: 16.281 RONAnul 2023: 269.256 RONAnul 2024: 23.148 RONAnul 2025: 483.584 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    484 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    269 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    965 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    683 mii lei
    Profit net
    156 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    556 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    335 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,35Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,35 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Reactivată ca contribuabil de ANAF

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2017 - 2020)
  1. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2595/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONLUXART SOLUTIONS SRL

Este CONLUXART SOLUTIONS SRL activă?

Da. CONLUXART SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONLUXART SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a CONLUXART SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 1.506.783 lei (1,51 mil. lei), în creștere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut CONLUXART SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, CONLUXART SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 483.584 lei.

Ce activitate are CONLUXART SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a CONLUXART SOLUTIONS SRL este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul CONLUXART SOLUTIONS SRL?

CONLUXART SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Str. Levănțicăi Nr. 18, Bl. 19, Sc. E, Ap. 2A, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

CONLUXART SOLUTIONS SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONLUXART SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CONLUXART SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Da. CONLUXART SOLUTIONS SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONLUXART SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].