ActivăSRL

CONIROM SRL

Str. Abatorului Nr. 4, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465

CAEN 1520: Fabricarea încălțămintei

CUI
5862074
Reg. Com.
J1993003242164
Înființată
7 decembrie 1993
Vechime
32 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
20 mii lei
Angajați 2025
9

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.07.1994

Rezumat

Pe scurt

CONIROM SRL (CUI 5862074) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Podari, județul Dolj, înființată în 1993. Activitatea principală este Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,15 mil. lei (-25% față de 2024) și un profit net de 19.769 lei, cu 9 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5862074
Nr. Reg. Com.
J1993003242164
EUID
ROONRC.J1993003242164
Cod CAEN principal
1520 - Fabricarea încălțămintei
Data înființării
7 decembrie 1993
Vechime
32 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Abatorului Nr. 4, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0251••••••
Email (1)
  • co••@••••.com
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COSTA••• GABRI••• CAME•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,5% față de 2024

1.145.960 RON

2024: 1.518.388 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.301.373 RONAnul 2017: 1.953.722 RONAnul 2018: 2.896.292 RONAnul 2019: 3.674.868 RONAnul 2020: 1.615.620 RONAnul 2021: 3.004.781 RONAnul 2022: 3.825.867 RONAnul 2023: 3.168.120 RONAnul 2024: 1.518.388 RONAnul 2025: 1.145.960 RON

Profit net 2025

-63,6% față de 2024

19.769 RON

2024: 54.330 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 37.906 RONAnul 2017: 113.951 RONAnul 2018: 131.675 RONAnul 2019: 570.768 RONAnul 2020: 159.752 RONAnul 2021: 375.986 RONAnul 2022: 454.820 RONAnul 2023: 96.481 RONAnul 2024: 54.330 RONAnul 2025: 19.769 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    9
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    14
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    39
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    455 mii lei
    Angajați
    41
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    376 mii lei
    Angajați
    34
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    32
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    571 mii lei
    Angajați
    37
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    40
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    32
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    31

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,50Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
82%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/3242/1993.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONIROM SRL

Este CONIROM SRL activă?

Da. CONIROM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONIROM SRL?

Cifra de afaceri a CONIROM SRL în 2025 a fost de 1.145.960 lei (1,15 mil. lei), în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut CONIROM SRL în 2025?

În 2025, CONIROM SRL a înregistrat un profit net de 19.769 lei.

Ce activitate are CONIROM SRL?

Activitatea principală a CONIROM SRL este Fabricarea încălțămintei (CAEN 1520).

Unde are sediul CONIROM SRL?

CONIROM SRL are sediul social la adresa Str. Abatorului Nr. 4, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465.

CONIROM SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONIROM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONIROM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONIROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONIROM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].