ActivăSRL

CONINST SERV-COM SRL

Str. Muncii Nr. 12, Bl. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
14587330
Reg. Com.
J2002000275046
Înființată
17 aprilie 2002
Vechime
24 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
22 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2002

Rezumat

Pe scurt

CONINST SERV-COM SRL (CUI 14587330) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2002. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,18 mil. lei (+1,8% față de 2024) și un profit net de 22.063 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14587330
Nr. Reg. Com.
J2002000275046
EUID
ROONRC.J2002000275046
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
17 aprilie 2002
Vechime
24 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Muncii Nr. 12, Bl. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BAN••• (CERN••• •• RE•••
  • BĂN••• •• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,8% față de 2024

1.176.924 RON

2024: 1.156.550 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 730.679 RONAnul 2017: 918.277 RONAnul 2018: 849.597 RONAnul 2019: 997.915 RONAnul 2020: 928.686 RONAnul 2021: 837.824 RONAnul 2022: 1.197.760 RONAnul 2023: 1.208.109 RONAnul 2024: 1.156.550 RONAnul 2025: 1.176.924 RON

Profit net 2025

+1361,1% față de 2024

22.063 RON

2024: 1.510 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.316 RONAnul 2017: 1.412 RONAnul 2018: 1.676 RONAnul 2019: 13.502 RONAnul 2020: 37.138 RONAnul 2021: 38.045 RONAnul 2022: 29.384 RONAnul 2023: 112.691 RONAnul 2024: 1.510 RONAnul 2025: 22.063 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    838 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    929 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    998 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    850 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    918 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    731 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,93Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,93 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005

  2. Stare încheiată la ONRC: Capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2002 - 2002)
  1. 2002

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/275/2002.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONINST SERV-COM SRL

Este CONINST SERV-COM SRL activă?

Da. CONINST SERV-COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONINST SERV-COM SRL?

Cifra de afaceri a CONINST SERV-COM SRL în 2025 a fost de 1.176.924 lei (1,18 mil. lei), în creștere cu 1,8% față de 2024.

Ce profit a avut CONINST SERV-COM SRL în 2025?

În 2025, CONINST SERV-COM SRL a înregistrat un profit net de 22.063 lei.

Ce activitate are CONINST SERV-COM SRL?

Activitatea principală a CONINST SERV-COM SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul CONINST SERV-COM SRL?

CONINST SERV-COM SRL are sediul social la adresa Str. Muncii Nr. 12, Bl. 12, Et. P, Ap. 1, Mun. Onești, Jud. Bacău.

CONINST SERV-COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONINST SERV-COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CONINST SERV-COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONINST SERV-COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONINST SERV-COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].