ActivăSRL

CONFORMITY ADVISERS S.R.L.

Str. Emil A. Dandea Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
34153211
Reg. Com.
J12/563/2015
Înființată
25 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
734 mii lei
Profit net 2025
429 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.02.2015

Rezumat

Pe scurt

CONFORMITY ADVISERS S.R.L. (CUI 34153211) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 734.413 lei (+22% față de 2024) și un profit net de 429.167 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34153211
Nr. Reg. Com.
J12/563/2015
EUID
ROONRC.J12/563/2015
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
25 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Emil A. Dandea Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • V••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+22,0% față de 2024

734.413 RON

2024: 601.794 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 55.575 RONAnul 2017: 99.089 RONAnul 2018: 206.894 RONAnul 2019: 283.185 RONAnul 2020: 289.984 RONAnul 2021: 280.134 RONAnul 2022: 261.527 RONAnul 2023: 307.345 RONAnul 2024: 601.794 RONAnul 2025: 734.413 RON

Profit net 2025

+24,8% față de 2024

429.167 RON

2024: 344.005 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 39.605 RONAnul 2017: 73.424 RONAnul 2018: 140.034 RONAnul 2019: 159.375 RONAnul 2020: 147.223 RONAnul 2021: 132.660 RONAnul 2022: 131.849 RONAnul 2023: 151.295 RONAnul 2024: 344.005 RONAnul 2025: 429.167 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    734 mii lei
    Profit net
    429 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    602 mii lei
    Profit net
    344 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    307 mii lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
58%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 58,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
20,85Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 20,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

4,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2019

    Schimbarea denumirii

    EURO OFFICE MANAGEMENT SRL → CONFORMITY ADVISERS S.R.L.

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/563/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONFORMITY ADVISERS S.R.L.

Este CONFORMITY ADVISERS S.R.L. activă?

Da. CONFORMITY ADVISERS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONFORMITY ADVISERS S.R.L.?

Cifra de afaceri a CONFORMITY ADVISERS S.R.L. în 2025 a fost de 734.413 lei, în creștere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut CONFORMITY ADVISERS S.R.L. în 2025?

În 2025, CONFORMITY ADVISERS S.R.L. a înregistrat un profit net de 429.167 lei.

Ce activitate are CONFORMITY ADVISERS S.R.L.?

Activitatea principală a CONFORMITY ADVISERS S.R.L. este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul CONFORMITY ADVISERS S.R.L.?

CONFORMITY ADVISERS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Emil A. Dandea Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

CONFORMITY ADVISERS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CONFORMITY ADVISERS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CONFORMITY ADVISERS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CONFORMITY ADVISERS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONFORMITY ADVISERS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].