ActivăSRL

CONFMETALON S.R.L.

Str. 8 Martie Nr. 54, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601096

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
4591686
Reg. Com.
J04/1494/1993
Înființată
19 august 1993
Vechime
33 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
108 mii lei
Profit net 2025
686 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.09.1993

Rezumat

Pe scurt

CONFMETALON S.R.L. (CUI 4591686) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 1993. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 107.973 lei (+62% față de 2024) și un profit net de 685.774 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4591686
Nr. Reg. Com.
J04/1494/1993
EUID
ROONRC.J04/1494/1993
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
19 august 1993
Vechime
33 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 8 Martie Nr. 54, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601096

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0234••••••
  • 0234••••••
Email (1)
  • co••@••••.com
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SCRIPC••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,6% față de 2024

107.973 RON

2024: 66.807 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 426.479 RONAnul 2017: 375.536 RONAnul 2018: 59.836 RONAnul 2019: 77.406 RONAnul 2020: 59.702 RONAnul 2021: 59.766 RONAnul 2022: 64.544 RONAnul 2023: 72.733 RONAnul 2024: 66.807 RONAnul 2025: 107.973 RON

Profit net 2025

+1671,2% față de 2024

685.774 RON

2024: -43.646 RON

-250k0250k500k750k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 164.807 RONAnul 2017: 190.985 RONAnul 2018: -132.314 RONAnul 2019: -112.181 RONAnul 2020: -94.121 RONAnul 2021: -100.403 RONAnul 2022: -74.135 RONAnul 2023: -50.635 RONAnul 2024: -43.646 RONAnul 2025: 685.774 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    686 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -94 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -132 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    376 mii lei
    Profit net
    191 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    426 mii lei
    Profit net
    165 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
635%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 635,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,58Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1494/1993, sub denumirea CONFMETALON SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONFMETALON S.R.L.

Este CONFMETALON S.R.L. activă?

Da. CONFMETALON S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONFMETALON S.R.L.?

Cifra de afaceri a CONFMETALON S.R.L. în 2025 a fost de 107.973 lei, în creștere cu 62% față de 2024.

Ce profit a avut CONFMETALON S.R.L. în 2025?

În 2025, CONFMETALON S.R.L. a înregistrat un profit net de 685.774 lei.

Ce activitate are CONFMETALON S.R.L.?

Activitatea principală a CONFMETALON S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul CONFMETALON S.R.L.?

CONFMETALON S.R.L. are sediul social la adresa Str. 8 Martie Nr. 54, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601096.

CONFMETALON S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CONFMETALON S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CONFMETALON S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CONFMETALON S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONFMETALON S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].