ActivăSRL

CONFERIC SRL

Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 12, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120224

CAEN 4211: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CUI
3868283
Reg. Com.
J1993000247100
Înființată
18 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
27,5 mil. lei
Profit net 2025
1,0 mil. lei
Angajați 2025
125

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.05.1993

Rezumat

Pe scurt

CONFERIC SRL (CUI 3868283) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 1993. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27,5 mil. lei (-29% față de 2024) și un profit net de 1,03 mil. lei, cu 125 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3868283
Nr. Reg. Com.
J1993000247100
EUID
ROONRC.J1993000247100
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
18 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 12, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120224

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • NICO••• EMAN•••
  • NICO••• E•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-29,1% față de 2024

27.454.602 RON

2024: 38.721.109 RON

010 mil20 mil30 mil40 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.911.864 RONAnul 2017: 24.878.386 RONAnul 2018: 21.785.430 RONAnul 2019: 30.872.814 RONAnul 2020: 29.942.091 RONAnul 2021: 38.040.400 RONAnul 2022: 27.581.819 RONAnul 2023: 35.095.096 RONAnul 2024: 38.721.109 RONAnul 2025: 27.454.602 RON

Profit net 2025

-65,0% față de 2024

1.029.940 RON

2024: 2.942.744 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.402.120 RONAnul 2017: 162.520 RONAnul 2018: 218.101 RONAnul 2019: 285.302 RONAnul 2020: 2.666.718 RONAnul 2021: 2.060.612 RONAnul 2022: 2.626.539 RONAnul 2023: 2.329.225 RONAnul 2024: 2.942.744 RONAnul 2025: 1.029.940 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    27,5 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    125
  • 2024

    Cifra de afaceri
    38,7 mil. lei
    Profit net
    2,9 mil. lei
    Angajați
    135
  • 2023

    Cifra de afaceri
    35,1 mil. lei
    Profit net
    2,3 mil. lei
    Angajați
    141
  • 2022

    Cifra de afaceri
    27,6 mil. lei
    Profit net
    2,6 mil. lei
    Angajați
    131
  • 2021

    Cifra de afaceri
    38,0 mil. lei
    Profit net
    2,1 mil. lei
    Angajați
    155
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29,9 mil. lei
    Profit net
    2,7 mil. lei
    Angajați
    151
  • 2019

    Cifra de afaceri
    30,9 mil. lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    159
  • 2018

    Cifra de afaceri
    21,8 mil. lei
    Profit net
    218 mii lei
    Angajați
    170
  • 2017

    Cifra de afaceri
    24,9 mil. lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    181
  • 2016

    Cifra de afaceri
    30,9 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    191

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,46Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,46 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/247/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONFERIC SRL

Este CONFERIC SRL activă?

Da. CONFERIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONFERIC SRL?

Cifra de afaceri a CONFERIC SRL în 2025 a fost de 27.454.602 lei (27,5 mil. lei), în scădere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut CONFERIC SRL în 2025?

În 2025, CONFERIC SRL a înregistrat un profit net de 1,03 mil. lei (1.029.940 lei).

Ce activitate are CONFERIC SRL?

Activitatea principală a CONFERIC SRL este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde are sediul CONFERIC SRL?

CONFERIC SRL are sediul social la adresa Str. Mihail Kogălniceanu Nr. 12, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120224.

CONFERIC SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONFERIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CONFERIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONFERIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONFERIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].