Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CONDOR MUSCEL SRL (CUI 153934) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 1992. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,69 mil. lei (-1,3% față de 2024) și un profit net de 97.482 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.252.995 lei |
| 2017 | 2.326.319 lei |
| 2018 | 2.121.726 lei |
| 2019 | 2.391.796 lei |
| 2020 | 2.508.403 lei |
| 2021 | 2.662.956 lei |
| 2022 | 2.446.835 lei |
| 2023 | 2.340.166 lei |
| 2024 | 1.707.127 lei |
| 2025 | 1.685.601 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.685.601 | 1.707.127 | 2.340.166 | 2.446.835 | 2.662.956 | 2.508.403 | 2.391.796 | 2.121.726 | 2.326.319 | 2.252.995 |
| Profit net | 97.482 | 89.410 | 335.044 | 479.237 | 494.439 | 483.552 | 321.868 | 337.577 | 328.476 | 235.733 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 9 | 9 |
| Active imobilizate | 266.986 | 302.276 | 249.010 | 184.058 | 244.249 | 293.621 | 362.658 | 256.870 | 310.616 | 403.584 |
| Active circulante | 482.193 | 541.186 | 416.927 | 538.370 | 1.112.556 | 1.000.567 | 721.673 | 710.339 | 585.176 | 337.453 |
| Stocuri | 355.500 | 350.429 | 319.302 | 306.604 | 355.358 | 387.915 | 314.774 | 341.154 | 246.704 | 222.533 |
| Creanțe | 5.480 | 5.709 | 4.589 | 994 | 19.666 | 3.597 | 27.895 | 45.103 | 64.184 | 7.078 |
| Datorii | 531.240 | 211.147 | 101.868 | 113.747 | 53.677 | 81.286 | 118.258 | 44.053 | 89.162 | 151.150 |
| Capitaluri proprii | 217.939 | 632.315 | 564.069 | 608.681 | 1.303.128 | 1.212.902 | 966.073 | 923.156 | 806.630 | 589.887 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CONDOR MUSCEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CONDOR MUSCEL SRL în 2025 a fost de 1.685.601 lei (1,69 mil. lei), în scădere cu 1,3% față de 2024.
În 2025, CONDOR MUSCEL SRL a înregistrat un profit net de 97.482 lei.
Activitatea principală a CONDOR MUSCEL SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).
CONDOR MUSCEL SRL are sediul social la adresa Str. I.C. BRATIANU Nr. 112, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeș.
Da. CONDOR MUSCEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CONDOR MUSCEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].