RadiatăSRL

CONDOR COM SRL

Str. RAHOVA Nr. 53, Ap. 30, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400

CAEN 1920: Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului

CUI
9157492
Reg. Com.
J32/48/1997
Înființată
31 ianuarie 1997
Vechime
29 de ani, 8 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.02.2011

Rezumat

Pe scurt

CONDOR COM SRL (CUI 9157492) a fost o societate cu răspundere limitată din Sibiu, înființată în 1997 și radiată în 2011. Activitatea principală era Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului (CAEN 1920).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9157492
Nr. Reg. Com.
J32/48/1997
EUID
ROONRC.J32/48/1997
Cod CAEN principal
1920 - Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
Data înființării
31 ianuarie 1997
Vechime
29 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. RAHOVA Nr. 53, Ap. 30, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • A••• E••• INS••• S•••
  • GIUR••• NICO•••
  • PI••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/48/1997.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONDOR COM SRL

Este CONDOR COM SRL activă?

Nu. CONDOR COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2011.

Ce activitate avea CONDOR COM SRL?

Activitatea principală a CONDOR COM SRL era Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului (CAEN 1920).

Unde avea sediul CONDOR COM SRL?

CONDOR COM SRL avea sediul social la adresa Str. RAHOVA Nr. 53, Ap. 30, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 2400.

CONDOR COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONDOR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONDOR COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].