ActivăSRL

CONCRET BETON SRL

Aleea Uzinei Nr. 3, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 2363: Fabricarea betonului

CUI
26667378
Reg. Com.
J2010000319088
Înființată
17 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
13,9 mil. lei
Profit net 2025
524 mii lei
Angajați 2025
12

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.03.2010

Rezumat

Pe scurt

CONCRET BETON SRL (CUI 26667378) este o societate cu răspundere limitată activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2010. Activitatea principală este Fabricarea betonului (CAEN 2363).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13,9 mil. lei (+6,3% față de 2024) și un profit net de 524.458 lei, cu 12 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26667378
Nr. Reg. Com.
J2010000319088
EUID
ROONRC.J2010000319088
Cod CAEN principal
2363 - Fabricarea betonului
Data înființării
17 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Uzinei Nr. 3, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0268••••••
  • 0368••••••
Email (1)
  • mo••@••••.com
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • ALE••• CR••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,3% față de 2024

13.913.112 RON

2024: 13.092.480 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.685.789 RONAnul 2017: 4.613.064 RONAnul 2018: 6.411.351 RONAnul 2019: 7.675.194 RONAnul 2020: 9.181.932 RONAnul 2021: 7.933.745 RONAnul 2022: 14.544.966 RONAnul 2023: 15.118.781 RONAnul 2024: 13.092.480 RONAnul 2025: 13.913.112 RON

Profit net 2025

-57,1% față de 2024

524.458 RON

2024: 1.222.463 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 294.845 RONAnul 2017: 620.037 RONAnul 2018: 18.602 RONAnul 2019: 53.099 RONAnul 2020: 112.795 RONAnul 2021: 254.119 RONAnul 2022: 749.721 RONAnul 2023: 814.613 RONAnul 2024: 1.222.463 RONAnul 2025: 524.458 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    13,9 mil. lei
    Profit net
    524 mii lei
    Angajați
    12
  • 2024

    Cifra de afaceri
    13,1 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15,1 mil. lei
    Profit net
    815 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    14,5 mil. lei
    Profit net
    750 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    7,9 mil. lei
    Profit net
    254 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9,2 mil. lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    10
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7,7 mil. lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    10
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    620 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,7 mil. lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,57Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/319/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONCRET BETON SRL

Este CONCRET BETON SRL activă?

Da. CONCRET BETON SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONCRET BETON SRL?

Cifra de afaceri a CONCRET BETON SRL în 2025 a fost de 13.913.112 lei (13,9 mil. lei), în creștere cu 6,3% față de 2024.

Ce profit a avut CONCRET BETON SRL în 2025?

În 2025, CONCRET BETON SRL a înregistrat un profit net de 524.458 lei.

Ce activitate are CONCRET BETON SRL?

Activitatea principală a CONCRET BETON SRL este Fabricarea betonului (CAEN 2363).

Unde are sediul CONCRET BETON SRL?

CONCRET BETON SRL are sediul social la adresa Aleea Uzinei Nr. 3, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

CONCRET BETON SRL este plătitoare de TVA?

Da. CONCRET BETON SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CONCRET BETON SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONCRET BETON SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONCRET BETON SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].