ActivăSA

CONARG SA

Str. Depozitelor Nr. 17, Et. 1, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110138

CAEN 6421: Activități ale holding-urilor

CUI
128302
Reg. Com.
J1991000080035
Înființată
13 februarie 1991
Vechime
35 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
107 mii lei
Profit net 2025
1,2 mil. lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992

Rezumat

Pe scurt

CONARG SA (CUI 128302) este o societate pe acțiuni activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 1991. Activitatea principală este Activități ale holding-urilor (CAEN 6421).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 107.394 lei (-79% față de 2024) și un profit net de 1,17 mil. lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
128302
Nr. Reg. Com.
J1991000080035
EUID
ROONRC.J1991000080035
Cod CAEN principal
6421 - Activități ale holding-urilor
Data înființării
13 februarie 1991
Vechime
35 de ani, 8 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Str. Depozitelor Nr. 17, Et. 1, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110138

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • DA••• •• S.R•••
  • OLTE••• DANI•••
  • VI••• GABR••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-79,2% față de 2024

107.394 RON

2024: 516.375 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.642.600 RONAnul 2017: 1.811.879 RONAnul 2018: 1.556.444 RONAnul 2019: 1.797.313 RONAnul 2020: 1.626.647 RONAnul 2021: 873.493 RONAnul 2022: 691.333 RONAnul 2023: 578.244 RONAnul 2024: 516.375 RONAnul 2025: 107.394 RON

Profit net 2025

-92,0% față de 2024

1.174.918 RON

2024: 14.649.494 RON

-10 mil010 mil20 mil30 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.717.646 RONAnul 2017: 10.345.965 RONAnul 2018: -33.269 RONAnul 2019: 5.280.235 RONAnul 2020: 993.992 RONAnul 2021: 446.543 RONAnul 2022: 4.594.124 RONAnul 2023: 13.820.085 RONAnul 2024: 14.649.494 RONAnul 2025: 1.174.918 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    516 mii lei
    Profit net
    14,6 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    578 mii lei
    Profit net
    13,8 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    691 mii lei
    Profit net
    4,6 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    873 mii lei
    Profit net
    447 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    994 mii lei
    Angajați
    12
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    5,3 mil. lei
    Angajați
    13
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    14
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    10,3 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    21,7 mil. lei
    Angajați
    13

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
1.094%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1.094 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 6,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/80/1991.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONARG SA

Este CONARG SA activă?

Da. CONARG SA figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CONARG SA?

Cifra de afaceri a CONARG SA în 2025 a fost de 107.394 lei, în scădere cu 79% față de 2024.

Ce profit a avut CONARG SA în 2025?

În 2025, CONARG SA a înregistrat un profit net de 1,17 mil. lei (1.174.918 lei).

Ce activitate are CONARG SA?

Activitatea principală a CONARG SA este Activități ale holding-urilor (CAEN 6421).

Unde are sediul CONARG SA?

CONARG SA are sediul social la adresa Str. Depozitelor Nr. 17, Et. 1, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110138.

CONARG SA este plătitoare de TVA?

Da. CONARG SA este înregistrată în scopuri de TVA.

CONARG SA are datorii la ANAF?

Nu. CONARG SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONARG SA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].