RadiatăSRL

CONACHE FAST FOOD SRL

Str. Avram Iancu Nr. 54A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 5610: Restaurante

CUI
37037394
Reg. Com.
J08/240/2017
Înființată
14 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2023
322 mii lei
Profit net 2023
-27 mii lei
Angajați 2023
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.01.2025

Rezumat

Pe scurt

CONACHE FAST FOOD SRL (CUI 37037394) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2017 și radiată în 2025. Activitatea principală era Restaurante (CAEN 5610).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 322.145 lei (-59% față de 2022) și o pierdere netă de 27.052 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37037394
Nr. Reg. Com.
J08/240/2017
EUID
ROONRC.J8/240/2017
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
14 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Avram Iancu Nr. 54A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CE••• AU•••
  • CE••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-58,8% față de 2022

322.145 RON

2022: 781.119 RON

01 mil2 mil2017201820192020202120222023Anul 2017: 464.819 RONAnul 2018: 1.011.028 RONAnul 2019: 1.677.439 RONAnul 2020: 1.429.781 RONAnul 2021: 1.273.797 RONAnul 2022: 781.119 RONAnul 2023: 322.145 RON

Profit net 2023

-931,6% față de 2022

-27.052 RON

2022: 3.253 RON

-200k-100k0100k200k2017201820192020202120222023Anul 2017: -88.542 RONAnul 2018: -113.482 RONAnul 2019: 63.479 RONAnul 2020: -111.127 RONAnul 2021: 158.100 RONAnul 2022: 3.253 RONAnul 2023: -27.052 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    781 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    158 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -111 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    -113 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    465 mii lei
    Profit net
    -89 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăSlab
-8,4%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Firma a pierdut 8,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,32Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 32% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
106%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

106% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2024

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  5. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  6. 2023

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2017 - 2023)
  1. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/240/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CONACHE FAST FOOD SRL

Este CONACHE FAST FOOD SRL activă?

Nu. CONACHE FAST FOOD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a CONACHE FAST FOOD SRL?

Cifra de afaceri a CONACHE FAST FOOD SRL în 2023 a fost de 322.145 lei, în scădere cu 59% față de 2022.

Ce profit a avut CONACHE FAST FOOD SRL în 2023?

În 2023, CONACHE FAST FOOD SRL a înregistrat o pierdere netă de 27.052 lei.

Câți angajați avea CONACHE FAST FOOD SRL?

Conform bilanțului pe 2023, CONACHE FAST FOOD SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2022).

Ce activitate avea CONACHE FAST FOOD SRL?

Activitatea principală a CONACHE FAST FOOD SRL era Restaurante (CAEN 5610).

Unde avea sediul CONACHE FAST FOOD SRL?

CONACHE FAST FOOD SRL avea sediul social la adresa Str. Avram Iancu Nr. 54A, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

CONACHE FAST FOOD SRL are datorii la ANAF?

Nu. CONACHE FAST FOOD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CONACHE FAST FOOD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].