COMTRANS SERVICE NMC S.R.L.
Str. Caşin Nr. 44, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova, 100271
CAEN 4931: Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- CUI
- 1350896
- Reg. Com.
- J29/2209/1991
- Înființată
- 5 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Profit net 2008
- -209 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- întrerupere temporară de activitate
- perioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.05.2009
Rezumat
Pe scurt
COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. (CUI 1350896) este o societate cu răspundere limitată din Ploiești, județul Prahova, înființată în 1991. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931). Activitatea firmei este suspendată.
În 2008 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 209 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 1350896
- Nr. Reg. Com.
- J29/2209/1991
- EUID
- ROONRC.J29/2209/1991
- Cod CAEN principal
- 4931 - Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- Data înființării
- 5 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Caşin Nr. 44, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova, 100271
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- CUTU••• GEO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2008
-
Profit net 2008
-209 RON
Evoluție pe ani
2008
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -209 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2008
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,50 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/2209/1991, sub denumirea COMTRANS SERVICE NMC SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre COMTRANS SERVICE NMC S.R.L.
Este COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. activă?
Nu. Activitatea COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. este suspendată.
Ce profit a avut COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. în 2008?
În 2008, COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 209 lei.
Ce activitate are COMTRANS SERVICE NMC S.R.L.?
Activitatea principală a COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931).
Unde are sediul COMTRANS SERVICE NMC S.R.L.?
COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. are sediul social la adresa Str. Cașin Nr. 44, Mun. Ploiești, Jud. Prahova, 100271.
COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. COMTRANS SERVICE NMC S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre COMTRANS SERVICE NMC S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].