COMTAT SRL
, Sat Peşteana Jiu Com. Bâlteni, Jud. Gorj, 217063
CAEN 4778: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- CUI
- 2180447
- Reg. Com.
- J18/594/1991
- Înființată
- 4 iulie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 3 luni
- Cifra de afaceri 2013
- 0 lei
- Profit net 2013
- -350 lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.05.2014
Rezumat
Pe scurt
COMTAT SRL (CUI 2180447) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Peșteana Jiu, comuna Bâlteni, județul Gorj, înființată în 1991 și radiată în 2014. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
Ultimul bilanț, din 2013, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 350 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2180447
- Nr. Reg. Com.
- J18/594/1991
- EUID
- ROONRC.J18/594/1991
- Cod CAEN principal
- 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- Data înființării
- 4 iulie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- , Sat Peşteana Jiu Com. Bâlteni, Jud. Gorj, 217063
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- SIO••• S•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2013
-100,0% față de 20120 RON
2012: 3.581 RON
Profit net 2013
+49,9% față de 2012-350 RON
2012: -699 RON
Evoluție pe ani
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -350 lei
- Angajați
- -
2012
- Cifra de afaceri
- 4 mii lei
- Profit net
- -699 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 31 mii lei
- Profit net
- 1 mii lei
- Angajați
- -
2010
- Cifra de afaceri
- 33 mii lei
- Profit net
- -7 mii lei
- Angajați
- -
2009
- Cifra de afaceri
- 78 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- -
2008
- Cifra de afaceri
- 176 mii lei
- Profit net
- 14 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2013
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
508.900% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Stări încheiate la ONRC
Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.
Radierea din Registrul Comerțului
Stări noi la ONRC
Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Dizolvare.
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
- 2013
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2011
Cel mai mare profit net din istoric
Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1991 - 2008)Restrânge cronologia
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 1998
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/594/1991.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre COMTAT SRL
Este COMTAT SRL activă?
Nu. COMTAT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.
Ce profit a avut COMTAT SRL în 2013?
În 2013, COMTAT SRL a înregistrat o pierdere netă de 350 lei.
Ce activitate avea COMTAT SRL?
Activitatea principală a COMTAT SRL era Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
Unde avea sediul COMTAT SRL?
COMTAT SRL avea sediul social la adresa , Sat Peșteana Jiu Com. Bâlteni, Jud. Gorj, 217063.
COMTAT SRL are datorii la ANAF?
Nu. COMTAT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre COMTAT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].