ActivăSA

COMPPIL SA

Str. Mirăuţilor Nr. 70, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720028

CAEN 4624: Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

CUI
11352894
Reg. Com.
J1999000003331
Înființată
6 ianuarie 1999
Vechime
27 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
271 mii lei
Profit net 2025
36 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.01.1999

Rezumat

Pe scurt

COMPPIL SA (CUI 11352894) este o societate pe acțiuni activă din Suceava, înființată în 1999. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 4624).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 271.423 lei (-12% față de 2024) și un profit net de 35.666 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11352894
Nr. Reg. Com.
J1999000003331
EUID
ROONRC.J1999000003331
Cod CAEN principal
4624 - Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Data înființării
6 ianuarie 1999
Vechime
27 de ani, 9 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Str. Mirăuţilor Nr. 70, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720028

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PRAZNIŢ••• LU••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,5% față de 2024

271.423 RON

2024: 310.179 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 432.959 RONAnul 2017: 170.176 RONAnul 2018: 259.501 RONAnul 2019: 215.737 RONAnul 2020: 164.609 RONAnul 2021: 210.087 RONAnul 2022: 222.314 RONAnul 2023: 266.490 RONAnul 2024: 310.179 RONAnul 2025: 271.423 RON

Profit net 2025

-64,1% față de 2024

35.666 RON

2024: 99.404 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 597 RONAnul 2017: 2.327 RONAnul 2018: 27.576 RONAnul 2019: 1.565 RONAnul 2020: 47.195 RONAnul 2021: 39.421 RONAnul 2022: 104.957 RONAnul 2023: 109.248 RONAnul 2024: 99.404 RONAnul 2025: 35.666 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    271 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    266 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    260 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    433 mii lei
    Profit net
    597 lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,85Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/3/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COMPPIL SA

Este COMPPIL SA activă?

Da. COMPPIL SA figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COMPPIL SA?

Cifra de afaceri a COMPPIL SA în 2025 a fost de 271.423 lei, în scădere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut COMPPIL SA în 2025?

În 2025, COMPPIL SA a înregistrat un profit net de 35.666 lei.

Ce activitate are COMPPIL SA?

Activitatea principală a COMPPIL SA este Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 4624).

Unde are sediul COMPPIL SA?

COMPPIL SA are sediul social la adresa Str. Mirăuților Nr. 70, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720028.

COMPPIL SA este plătitoare de TVA?

Da. COMPPIL SA este înregistrată în scopuri de TVA.

COMPPIL SA are datorii la ANAF?

Nu. COMPPIL SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMPPIL SA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].