ActivăSRL

COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL

Str. Zorilor Nr. 33, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
35879400
Reg. Com.
J2016001323125
Înființată
29 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
2 mii lei
Profit net 2025
-101 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.03.2016

Rezumat

Pe scurt

COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL (CUI 35879400) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.765 lei (-98% față de 2024) și o pierdere netă de 100.879 lei, cu 6 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35879400
Nr. Reg. Com.
J2016001323125
EUID
ROONRC.J12/1323/2016
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
29 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor Nr. 33, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TULB••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-98,5% față de 2024

1.765 RON

2024: 117.263 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 454.608 RONAnul 2018: 930.950 RONAnul 2019: 467.156 RONAnul 2020: 890.126 RONAnul 2021: 202.999 RONAnul 2022: 215.411 RONAnul 2023: 640.639 RONAnul 2024: 117.263 RONAnul 2025: 1.765 RON

Profit net 2025

-1349,0% față de 2024

-100.879 RON

2024: -6.962 RON

-600k-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -75.147 RONAnul 2017: 193.852 RONAnul 2018: 73.377 RONAnul 2019: 102.777 RONAnul 2020: 51.339 RONAnul 2021: -436.888 RONAnul 2022: -89.199 RONAnul 2023: 272.925 RONAnul 2024: -6.962 RONAnul 2025: -100.879 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -101 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    641 mii lei
    Profit net
    273 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    -89 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    -437 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    890 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    467 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    931 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    455 mii lei
    Profit net
    194 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -75 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-5.716%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 5.715,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,55Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
104%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

104% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1323/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL

Este COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL activă?

Da. COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL?

Cifra de afaceri a COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL în 2025 a fost de 1.765 lei, în scădere cu 98% față de 2024.

Ce profit a avut COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL în 2025?

În 2025, COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 100.879 lei.

Ce activitate are COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL?

Activitatea principală a COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL?

COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL are sediul social la adresa Str. Zorilor Nr. 33, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335.

COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].