Marjă netă
SlabFirma a pierdut 121,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI 33201736) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2014. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN 4681).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 191.199 lei (+32% față de 2024) și o pierdere netă de 232.075 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 0 lei |
| 2018 | 0 lei |
| 2019 | 249.716 lei |
| 2020 | 385.040 lei |
| 2021 | 20.376 lei |
| 2022 | 13.235 lei |
| 2023 | - |
| 2024 | 145.306 lei |
| 2025 | 191.199 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 191.199 | 145.306 | - | 13.235 | 20.376 | 385.040 | 249.716 | 0 | 0 | 0 |
| Profit net | -232.075 | 114 | -115.115 | 222.893 | -520.716 | 109.660 | -333.887 | -142.609 | -18.989 | -6.117 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 359.730 | 427.694 | 339.107 | 240.108 | 18.470 | 246.103 | 1.307.929 | 457.936 | 21.605 | 23.421 |
| Active circulante | 449.092 | 584.756 | 517.967 | 2.025.816 | 2.557.659 | 2.899.330 | 1.690.935 | 241.637 | 113.310 | 112.384 |
| Stocuri | 1.422 | 1.422 | 1.422 | 103.696 | 513.752 | 555.573 | 524.570 | 18.998 | 2.356 | 2.356 |
| Creanțe | 434.972 | 585.494 | 488.080 | 1.828.993 | 2.040.512 | 2.343.155 | 1.164.729 | 221.908 | 110.000 | 110.000 |
| Datorii | 1.849.671 | 1.821.224 | 1.665.961 | 2.959.697 | 3.492.795 | 3.553.245 | 2.269.381 | 871.253 | 163.986 | 146.088 |
| Capitaluri proprii | -1.040.849 | -808.774 | -808.887 | -693.773 | -916.666 | -407.812 | 729.483 | -171.680 | -29.071 | -10.283 |
Firma a pierdut 121,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
229% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 191.199 lei, în creștere cu 32% față de 2024.
În 2025, COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 232.075 lei.
Activitatea principală a COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL este Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN 4681).
COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa NICOLAE BĂLCESCU Nr. 30, Et. 3, Ap. 3b, București Sectorul 1, Jud. București, 10055.
Da. COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. COMPETITIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].