Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COMPANIA DE SUNET SRL (CUI 433250) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 1991. Activitatea principală este Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN 5920).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,41 mil. lei (-7,1% față de 2024) și un profit net de 2,03 mil. lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.181.818 lei |
| 2017 | 2.188.319 lei |
| 2018 | 2.572.036 lei |
| 2019 | 2.280.201 lei |
| 2020 | 3.613.245 lei |
| 2021 | 3.241.345 lei |
| 2022 | 2.550.984 lei |
| 2023 | 2.407.779 lei |
| 2024 | 3.671.457 lei |
| 2025 | 3.409.564 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.409.564 | 3.671.457 | 2.407.779 | 2.550.984 | 3.241.345 | 3.613.245 | 2.280.201 | 2.572.036 | 2.188.319 | 2.181.818 |
| Profit net | 2.034.707 | 540.837 | 415.918 | 705.557 | 1.062.243 | 1.435.535 | 388.325 | 984.037 | 465.884 | 277.173 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 5 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | 8 | 14 | 9 |
| Active imobilizate | 4.278.389 | 5.264.549 | 5.552.945 | 5.989.365 | 6.516.194 | 1.341.854 | 765.538 | 871.912 | 891.974 | 998.656 |
| Active circulante | 2.464.385 | 1.154.761 | 1.673.804 | 1.545.269 | 4.796.297 | 11.855.534 | 1.015.400 | 1.003.722 | 283.108 | 257.971 |
| Stocuri | - | - | - | - | 32.068 | 24.755 | - | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 2.416.859 | 664.604 | 605.446 | 677.230 | 3.282.256 | 8.965.312 | 440.354 | 617.739 | 244.807 | 224.100 |
| Datorii | 2.256.079 | 2.911.022 | 816.441 | 1.090.848 | 2.491.139 | 2.764.602 | 135.514 | 210.767 | 444.343 | 1.086.153 |
| Capitaluri proprii | 2.062.672 | 845.533 | 3.555.845 | 3.139.927 | 2.843.855 | 2.616.571 | 1.661.652 | 1.691.901 | 771.022 | 305.138 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. COMPANIA DE SUNET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a COMPANIA DE SUNET SRL în 2025 a fost de 3.409.564 lei (3,41 mil. lei), în scădere cu 7,1% față de 2024.
În 2025, COMPANIA DE SUNET SRL a înregistrat un profit net de 2,03 mil. lei (2.034.707 lei).
Activitatea principală a COMPANIA DE SUNET SRL este Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN 5920).
COMPANIA DE SUNET SRL are sediul social la adresa Nicolae G. Caranfil Nr. 74B, Bl. OHT, Sc. B, Et. 9, Ap. B.9-5, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Da. COMPANIA DE SUNET SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. COMPANIA DE SUNET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].