ActivăSRL

COMINDAL SRL

Str. Brazilor Nr. 66E, Bl. 8, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500308

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
10412793
Reg. Com.
J1998000378087
Înființată
1 aprilie 1998
Vechime
28 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
59 mii lei
Profit net 2025
-33 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.04.1998

Rezumat

Pe scurt

COMINDAL SRL (CUI 10412793) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 1998. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 58.724 lei (-1,5% față de 2024) și o pierdere netă de 32.580 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
10412793
Nr. Reg. Com.
J1998000378087
EUID
ROONRC.J1998000378087
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
1 aprilie 1998
Vechime
28 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Brazilor Nr. 66E, Bl. 8, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500308

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • TRI••• ••• MI•••
  • TRI••• MA••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,5% față de 2024

58.724 RON

2024: 59.642 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 86.787 RONAnul 2017: 124.865 RONAnul 2018: 94.300 RONAnul 2019: 102.426 RONAnul 2020: 82.132 RONAnul 2021: 54.694 RONAnul 2022: 51.076 RONAnul 2023: 67.173 RONAnul 2024: 59.642 RONAnul 2025: 58.724 RON

Profit net 2025

-4,9% față de 2024

-32.580 RON

2024: -31.071 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.667 RONAnul 2017: 31.032 RONAnul 2018: 14.301 RONAnul 2019: 17.375 RONAnul 2020: 366 RONAnul 2021: -1.820 RONAnul 2022: -2.102 RONAnul 2023: -31.945 RONAnul 2024: -31.071 RONAnul 2025: -32.580 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    366 lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-55%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 55,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
2.809%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

2.809% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1998

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/378/1998.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COMINDAL SRL

Este COMINDAL SRL activă?

Da. COMINDAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COMINDAL SRL?

Cifra de afaceri a COMINDAL SRL în 2025 a fost de 58.724 lei, în scădere cu 1,5% față de 2024.

Ce profit a avut COMINDAL SRL în 2025?

În 2025, COMINDAL SRL a înregistrat o pierdere netă de 32.580 lei.

Ce activitate are COMINDAL SRL?

Activitatea principală a COMINDAL SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul COMINDAL SRL?

COMINDAL SRL are sediul social la adresa Str. Brazilor Nr. 66E, Bl. 8, Ap. 24, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500308.

COMINDAL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. COMINDAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COMINDAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. COMINDAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMINDAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].