ActivăSRL

COMFAR PARTS S.R.L.

FĂRĂOANI Nr. 183, Sat Faraoani Com. Faraoani, Jud. Bacău, 607170

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
40347883
Reg. Com.
J04/2028/2018
Înființată
21 decembrie 2018
Vechime
7 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
49 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.2018

Rezumat

Pe scurt

COMFAR PARTS S.R.L. (CUI 40347883) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Faraoani, județul Bacău, înființată în 2018. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 48.807 lei (+33% față de 2024) și un profit net de 11.482 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40347883
Nr. Reg. Com.
J04/2028/2018
EUID
ROONRC.J4/2028/2018
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
21 decembrie 2018
Vechime
7 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
FĂRĂOANI Nr. 183, Sat Faraoani Com. Faraoani, Jud. Bacău, 607170

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BĂR••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+32,5% față de 2024

48.807 RON

2024: 36.834 RON

020k40k60k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 45.783 RONAnul 2021: 42.038 RONAnul 2022: 57.986 RONAnul 2023: 52.043 RONAnul 2024: 36.834 RONAnul 2025: 48.807 RON

Profit net 2025

+488,8% față de 2024

11.482 RON

2024: 1.950 RON

-10k-5k05k10k15k2019202020212022202320242025Anul 2019: -5.140 RONAnul 2020: 5.453 RONAnul 2021: 6.480 RONAnul 2022: -1.515 RONAnul 2023: 5.863 RONAnul 2024: 1.950 RONAnul 2025: 11.482 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,64Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/2028/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COMFAR PARTS S.R.L.

Este COMFAR PARTS S.R.L. activă?

Da. COMFAR PARTS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COMFAR PARTS S.R.L.?

Cifra de afaceri a COMFAR PARTS S.R.L. în 2025 a fost de 48.807 lei, în creștere cu 33% față de 2024.

Ce profit a avut COMFAR PARTS S.R.L. în 2025?

În 2025, COMFAR PARTS S.R.L. a înregistrat un profit net de 11.482 lei.

Ce activitate are COMFAR PARTS S.R.L.?

Activitatea principală a COMFAR PARTS S.R.L. este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul COMFAR PARTS S.R.L.?

COMFAR PARTS S.R.L. are sediul social la adresa FĂRĂOANI Nr. 183, Sat Faraoani Com. Faraoani, Jud. Bacău, 607170.

COMFAR PARTS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. COMFAR PARTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COMFAR PARTS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. COMFAR PARTS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMFAR PARTS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].