COMEX 2002 SRL
B-dul UNIRII Nr. 27, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 040103
CAEN 0
- CUI
- 2834410
- Reg. Com.
- J40/7738/1992
- Înființată
- 31 martie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 6 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.10.2011
Rezumat
Pe scurt
COMEX 2002 SRL (CUI 2834410) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 1992 și radiată în 2011. Activitatea principală era codul CAEN 0000.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2834410
- Nr. Reg. Com.
- J40/7738/1992
- EUID
- ROONRC.J40/7738/1992
- Cod CAEN principal
- 0 - N/A
- Data înființării
- 31 martie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- B-dul UNIRII Nr. 27, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 040103
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- LAM••• CRIST••• EMANU•••
- SCHWA••• S•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2011
Radierea din Registrul Comerțului
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în București cu nr. J40/7738/1992.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre COMEX 2002 SRL
Este COMEX 2002 SRL activă?
Nu. COMEX 2002 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2011.
Ce activitate avea COMEX 2002 SRL?
Activitatea principală a COMEX 2002 SRL era codul CAEN 0000.
Unde avea sediul COMEX 2002 SRL?
COMEX 2002 SRL avea sediul social la adresa B-dul UNIRII Nr. 27, București Sectorul 5, Jud. București, 040103.
COMEX 2002 SRL are datorii la ANAF?
Nu. COMEX 2002 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre COMEX 2002 SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].