Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COMERT ENIS SRL (CUI 7436415) este o societate cu răspundere limitată din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată în 1995. Activitatea principală este Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082). Firma este în curs de dizolvare.
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 16.558 lei (-24% față de 2020) și un profit net de 7.557 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 478.274 lei |
| 2014 | 298.059 lei |
| 2015 | 231.523 lei |
| 2016 | 243.031 lei |
| 2017 | 143.179 lei |
| 2018 | 16.039 lei |
| 2019 | 19.501 lei |
| 2020 | 21.752 lei |
| 2021 | 16.558 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 16.558 | 21.752 | 19.501 | 16.039 | 143.179 | 243.031 | 231.523 | 298.059 | 478.274 |
| Profit net | 0 | 7.557 | 14.340 | -11.483 | -1.975 | -32.756 | -16.255 | -74.684 | -47.790 | -63.444 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | - | 4 |
| Active imobilizate | 136.117 | 136.117 | 139.253 | 143.957 | 162.383 | 167.087 | 199.756 | 217.389 | 232.691 | 334.753 |
| Active circulante | 3.989 | 3.990 | 2.071 | 25.669 | 25.690 | 44.222 | 86.969 | 88.642 | 117.407 | 128.160 |
| Stocuri | 0 | - | 1.993 | 1.993 | 1.993 | 1.993 | 18.188 | 24.030 | 55.308 | 65.766 |
| Creanțe | 3.978 | 3.979 | 30 | 23.517 | 23.680 | 41.874 | 65.690 | 61.362 | 61.638 | 56.279 |
| Datorii | 497 | 497 | 9.272 | 51.914 | 58.878 | 80.139 | 122.799 | 125.850 | 95.233 | 165.127 |
| Capitaluri proprii | 139.609 | 139.610 | 132.052 | 117.712 | 129.195 | 131.170 | 163.926 | 180.181 | 254.865 | 297.786 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. COMERT ENIS SRL este în curs de dizolvare.
Cifra de afaceri a COMERT ENIS SRL în 2021 a fost de 16.558 lei, în scădere cu 24% față de 2020.
În 2021, COMERT ENIS SRL a înregistrat un profit net de 7.557 lei.
Activitatea principală a COMERT ENIS SRL este Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082).
COMERT ENIS SRL are sediul social la adresa Str. JOZSEF ATTILA Nr. 28, Municipiul Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520046.
Nu. COMERT ENIS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. COMERT ENIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].