ActivăSA

COMBIAL SA

Str. Gării Nr. 33, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

CAEN 1091: Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

CUI
2084342
Reg. Com.
J1991000030210
Înființată
18 februarie 1991
Vechime
35 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
91,1 mil. lei
Profit net 2025
7,9 mil. lei
Angajați 2025
57

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.11.1992

Rezumat

Pe scurt

COMBIAL SA (CUI 2084342) este o societate pe acțiuni activă din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 1991. Activitatea principală este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN 1091).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91,1 mil. lei (+27% față de 2024) și un profit net de 7,87 mil. lei, cu 57 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2084342
Nr. Reg. Com.
J1991000030210
EUID
ROONRC.J1991000030210
Cod CAEN principal
1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
Data înființării
18 februarie 1991
Vechime
35 de ani, 8 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Str. Gării Nr. 33, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0243••••••
  • 0243••••••
Email (1)
  • of••@••••.ro
Website (0)
-
Persoane (3)
  • KIZILCE••• •••
  • KIZILCE••• O•••
  • SAG••• GHIUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+27,2% față de 2024

91.109.636 RON

2024: 71.646.121 RON

025 mil50 mil75 mil100 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 58.307.768 RONAnul 2017: 59.150.884 RONAnul 2018: 53.275.897 RONAnul 2019: 56.213.425 RONAnul 2020: 58.403.938 RONAnul 2021: 69.530.259 RONAnul 2022: 82.442.111 RONAnul 2023: 86.268.740 RONAnul 2024: 71.646.121 RONAnul 2025: 91.109.636 RON

Profit net 2025

-9,7% față de 2024

7.873.364 RON

2024: 8.720.635 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.231.188 RONAnul 2017: 7.062.762 RONAnul 2018: 2.561.114 RONAnul 2019: 4.517.075 RONAnul 2020: 2.810.178 RONAnul 2021: 5.515.167 RONAnul 2022: 6.385.746 RONAnul 2023: 6.900.397 RONAnul 2024: 8.720.635 RONAnul 2025: 7.873.364 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    91,1 mil. lei
    Profit net
    7,9 mil. lei
    Angajați
    57
  • 2024

    Cifra de afaceri
    71,6 mil. lei
    Profit net
    8,7 mil. lei
    Angajați
    59
  • 2023

    Cifra de afaceri
    86,3 mil. lei
    Profit net
    6,9 mil. lei
    Angajați
    46
  • 2022

    Cifra de afaceri
    82,4 mil. lei
    Profit net
    6,4 mil. lei
    Angajați
    44
  • 2021

    Cifra de afaceri
    69,5 mil. lei
    Profit net
    5,5 mil. lei
    Angajați
    43
  • 2020

    Cifra de afaceri
    58,4 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    42
  • 2019

    Cifra de afaceri
    56,2 mil. lei
    Profit net
    4,5 mil. lei
    Angajați
    43
  • 2018

    Cifra de afaceri
    53,3 mil. lei
    Profit net
    2,6 mil. lei
    Angajați
    40
  • 2017

    Cifra de afaceri
    59,2 mil. lei
    Profit net
    7,1 mil. lei
    Angajați
    40
  • 2016

    Cifra de afaceri
    58,3 mil. lei
    Profit net
    5,2 mil. lei
    Angajați
    45

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
40%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/30/1991.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COMBIAL SA

Este COMBIAL SA activă?

Da. COMBIAL SA figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COMBIAL SA?

Cifra de afaceri a COMBIAL SA în 2025 a fost de 91.109.636 lei (91,1 mil. lei), în creștere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut COMBIAL SA în 2025?

În 2025, COMBIAL SA a înregistrat un profit net de 7,87 mil. lei (7.873.364 lei).

Ce activitate are COMBIAL SA?

Activitatea principală a COMBIAL SA este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN 1091).

Unde are sediul COMBIAL SA?

COMBIAL SA are sediul social la adresa Str. Gării Nr. 33, Mun. Urziceni, Jud. Ialomița, 925300.

COMBIAL SA este plătitoare de TVA?

Da. COMBIAL SA este înregistrată în scopuri de TVA.

COMBIAL SA are datorii la ANAF?

Nu. COMBIAL SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMBIAL SA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].