COMARDENT SRL Suspendată SRL

Înființată 21.01.1998
Str. NAE LEONARD Nr. 9, Bl. C7, Sc. 3, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200 4782, Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Prezentare

Pe scurt

COMARDENT SRL (CUI 10125940) este o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 1998. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782). Activitatea firmei este suspendată.

În 2023 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 60 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
28ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016145.080 lei
2017111.353 lei
2018123.718 lei
2019144.450 lei
202082.759 lei
20214.349 lei
20220 lei
20230 lei
20240 lei
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri00004.34982.759144.450123.718111.353145.080
Profit net00-60-50-2.867-56.740812-66.54879263.107
Număr mediu de angajați0020033333
Active imobilizate0000000000
Active circulante53.50053.50053.50053.55953.60956.08474.00594.24296.66999.123
Stocuri53.42553.42553.42553.42553.42554.73964.19489.22791.95798.008
Creanțe000008378.5721.553966589
Datorii278.159278.159278.159278.158278.158281.922243.103264.152200.030203.276
Capitaluri proprii-224.659-224.659-224.659-224.599-224.549-221.682-164.942-165.754-99.205-99.997
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,19 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
520% Față de anul anterior: stabil

520% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.02.2021

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
10125940
Nr. Reg. Com.
J17/43/1998
EUID
ROONRC.J17/43/1998
Cod CAEN principal
4782, Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înființării
21 ianuarie 1998
Vechime
28 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. NAE LEONARD Nr. 9, Bl. C7, Sc. 3, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200
Domiciliu fiscal
Str. NAE LEONARD Nr. 9, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0751••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ARDELE••• CORNE•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2021
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  3. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2016
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2000
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1998
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/43/1998. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre COMARDENT SRL

Este COMARDENT SRL activă?

Nu. Activitatea COMARDENT SRL este suspendată.

Ce profit a avut COMARDENT SRL în 2023?

În 2023, COMARDENT SRL a înregistrat o pierdere netă de 60 lei.

Câți angajați are COMARDENT SRL?

Conform bilanțului pe 2023, COMARDENT SRL a avut în medie 2 angajați.

Ce activitate are COMARDENT SRL?

Activitatea principală a COMARDENT SRL este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

Unde are sediul COMARDENT SRL?

COMARDENT SRL are sediul social la adresa Str. NAE LEONARD Nr. 9, Bl. C7, Sc. 3, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.

COMARDENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. COMARDENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COMARDENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. COMARDENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COMARDENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].