Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
COMAC MEDICAL SRL (CUI 17596049) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2005. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,5 mil. lei (+85% față de 2024) și un profit net de 164.490 lei, cu 12 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 3.644.058 lei |
| 2017 | 3.639.914 lei |
| 2018 | 3.353.231 lei |
| 2019 | 3.336.171 lei |
| 2020 | 3.756.422 lei |
| 2021 | 3.690.556 lei |
| 2022 | 3.028.692 lei |
| 2023 | 4.763.241 lei |
| 2024 | 5.673.913 lei |
| 2025 | 10.500.787 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.500.787 | 5.673.913 | 4.763.241 | 3.028.692 | 3.690.556 | 3.756.422 | 3.336.171 | 3.353.231 | 3.639.914 | 3.644.058 |
| Profit net | 164.490 | 3.821 | 1.439 | 3.224 | 2.547 | 5.317 | 8.208 | 3.299 | 102.971 | 178.670 |
| Număr mediu de angajați | 12 | 11 | 10 | 11 | 14 | 14 | 17 | 19 | 19 | 20 |
| Active imobilizate | 600 | 600 | 76.526 | 81.179 | 91.128 | 95.603 | 71.986 | 115.818 | 188.191 | 273.253 |
| Active circulante | 1.165.349 | 1.377.523 | 1.160.787 | 1.167.210 | 900.541 | 1.321.701 | 1.010.960 | 893.364 | 670.976 | 1.098.642 |
| Stocuri | 882 | 882 | 882 | 3.176 | 4.968 | 3.735 | 2.146 | 882 | 3.934 | 882 |
| Creanțe | 820.381 | 828.107 | 1.014.283 | 1.010.367 | 706.260 | 1.176.783 | 524.319 | 727.620 | 513.187 | 558.111 |
| Datorii | 1.267.071 | 1.646.301 | 1.506.514 | 1.519.584 | 1.265.879 | 1.693.174 | 1.364.133 | 1.298.577 | 1.197.046 | 1.501.051 |
| Capitaluri proprii | -100.351 | -264.672 | -268.661 | -270.100 | -273.323 | -275.870 | -281.187 | -289.395 | -337.494 | -418.177 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 92% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. COMAC MEDICAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a COMAC MEDICAL SRL în 2025 a fost de 10.500.787 lei (10,5 mil. lei), în creștere cu 85% față de 2024.
În 2025, COMAC MEDICAL SRL a înregistrat un profit net de 164.490 lei.
Activitatea principală a COMAC MEDICAL SRL este Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).
COMAC MEDICAL SRL are sediul social la adresa B-dul DACIA Nr. 29, Et. 3, Ap. 7, București Sectorul 1, Jud. București, 10403.
Da. COMAC MEDICAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. COMAC MEDICAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].