COM AVA S.R.L.
Sat Butea Com. Butea, Jud. Iaşi
CAEN 5541: Cafenele și baruri fără spectacol
- CUI
- 4412713
- Reg. Com.
- J22/591/1992
- Înființată
- 13 martie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.10.2007
Rezumat
Pe scurt
COM AVA S.R.L. (CUI 4412713) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Butea, județul Iași, înființată în 1992 și radiată în 2007. Activitatea principală era Cafenele și baruri fără spectacol (CAEN 5541).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 4412713
- Nr. Reg. Com.
- J22/591/1992
- EUID
- ROONRC.J22/591/1992
- Cod CAEN principal
- 5541 - Cafenele și baruri fără spectacol
- Data înființării
- 13 martie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Butea Com. Butea, Jud. Iaşi
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- MA••• IR•••
- S••• CONSULT••• LICHIDA••• S.R•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/591/1992, sub denumirea COM AVA SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre COM AVA S.R.L.
Este COM AVA S.R.L. activă?
Nu. COM AVA S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Ce activitate avea COM AVA S.R.L.?
Activitatea principală a COM AVA S.R.L. era Cafenele și baruri fără spectacol (CAEN 5541).
Unde avea sediul COM AVA S.R.L.?
COM AVA S.R.L. avea sediul social la adresa Sat Butea Com. Butea, Jud. Iași.
COM AVA S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. COM AVA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre COM AVA S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].