ActivăSRL

COLOUR SYSTEM NORD SRL

Str. Rapsodiei Nr. 8, Bl. P7, Sc. 2, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359

CAEN 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CUI
34414040
Reg. Com.
J2015001223123
Înființată
24 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
2,5 mil. lei
Profit net 2025
140 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.04.2015

Rezumat

Pe scurt

COLOUR SYSTEM NORD SRL (CUI 34414040) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,54 mil. lei (+2,9% față de 2024) și un profit net de 139.695 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34414040
Nr. Reg. Com.
J2015001223123
EUID
ROONRC.J2015001223123
Cod CAEN principal
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Data înființării
24 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rapsodiei Nr. 8, Bl. P7, Sc. 2, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SZ••• GYO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,9% față de 2024

2.540.606 RON

2024: 2.468.560 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 985.344 RONAnul 2017: 1.154.284 RONAnul 2018: 1.369.752 RONAnul 2019: 1.799.768 RONAnul 2020: 1.808.801 RONAnul 2021: 2.008.308 RONAnul 2022: 1.863.115 RONAnul 2023: 1.836.089 RONAnul 2024: 2.468.560 RONAnul 2025: 2.540.606 RON

Profit net 2025

-8,3% față de 2024

139.695 RON

2024: 152.315 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 60.393 RONAnul 2017: 111.169 RONAnul 2018: 135.959 RONAnul 2019: 195.760 RONAnul 2020: 225.523 RONAnul 2021: 237.295 RONAnul 2022: 201.066 RONAnul 2023: 165.530 RONAnul 2024: 152.315 RONAnul 2025: 139.695 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    166 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    201 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    237 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    226 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    196 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    985 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,07Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
91%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

91% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1223/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COLOUR SYSTEM NORD SRL

Este COLOUR SYSTEM NORD SRL activă?

Da. COLOUR SYSTEM NORD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COLOUR SYSTEM NORD SRL?

Cifra de afaceri a COLOUR SYSTEM NORD SRL în 2025 a fost de 2.540.606 lei (2,54 mil. lei), în creștere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut COLOUR SYSTEM NORD SRL în 2025?

În 2025, COLOUR SYSTEM NORD SRL a înregistrat un profit net de 139.695 lei.

Ce activitate are COLOUR SYSTEM NORD SRL?

Activitatea principală a COLOUR SYSTEM NORD SRL este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).

Unde are sediul COLOUR SYSTEM NORD SRL?

COLOUR SYSTEM NORD SRL are sediul social la adresa Str. Rapsodiei Nr. 8, Bl. P7, Sc. 2, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359.

COLOUR SYSTEM NORD SRL este plătitoare de TVA?

Da. COLOUR SYSTEM NORD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

COLOUR SYSTEM NORD SRL are datorii la ANAF?

Nu. COLOUR SYSTEM NORD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COLOUR SYSTEM NORD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].