COFFEE STORE SRL
Str. PRUTULUI Nr. 33/B, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120004
CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- CUI
- 24690870
- Reg. Com.
- J10/1493/2008
- Înființată
- 3 noiembrie 2008
- Vechime
- 17 ani, 11 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.12.2020
Rezumat
Pe scurt
COFFEE STORE SRL (CUI 24690870) a fost o societate cu răspundere limitată din Buzău, înființată în 2008 și radiată în 2020. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 24690870
- Nr. Reg. Com.
- J10/1493/2008
- EUID
- ROONRC.J10/1493/2008
- Cod CAEN principal
- 5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Data înființării
- 3 noiembrie 2008
- Vechime
- 17 ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. PRUTULUI Nr. 33/B, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120004
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (4)
- ALEXAN••• • LI••• GABR•••
- C••• •• INSOLVE••• VALA••• IP•••
- CHIR••• MA•••
- DRĂ••• •• CONSTAN••• R•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2021
Stări încheiate la ONRC
Lichidare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2008, 2009.
- 2020
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2008 - 2017)Restrânge cronologia
- 2017
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2016
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2008
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/1493/2008.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre COFFEE STORE SRL
Este COFFEE STORE SRL activă?
Nu. COFFEE STORE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.
Ce activitate avea COFFEE STORE SRL?
Activitatea principală a COFFEE STORE SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Unde avea sediul COFFEE STORE SRL?
COFFEE STORE SRL avea sediul social la adresa Str. PRUTULUI Nr. 33/B, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120004.
COFFEE STORE SRL are datorii la ANAF?
Nu. COFFEE STORE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre COFFEE STORE SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].