ActivăSRL

COFFEE PUB VALERIA S.R.L.

Str. Grui, Bl. 8, Sc. B, Ap. 3, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
41368353
Reg. Com.
J2019002333085
Înființată
8 iulie 2019
Vechime
7 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
459 mii lei
Profit net 2025
-127 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.07.2019

Rezumat

Pe scurt

COFFEE PUB VALERIA S.R.L. (CUI 41368353) este o societate cu răspundere limitată activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 459.433 lei (-57% față de 2024) și o pierdere netă de 126.823 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41368353
Nr. Reg. Com.
J2019002333085
EUID
ROONRC.J2019002333085
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
8 iulie 2019
Vechime
7 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Grui, Bl. 8, Sc. B, Ap. 3, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GEORGE••• TIBE••• LAUREN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-56,6% față de 2024

459.433 RON

2024: 1.058.310 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 127.585 RONAnul 2020: 213.568 RONAnul 2021: 335.673 RONAnul 2022: 278.021 RONAnul 2023: 445.414 RONAnul 2024: 1.058.310 RONAnul 2025: 459.433 RON

Profit net 2025

-160,8% față de 2024

-126.823 RON

2024: 208.532 RON

-200k-100k0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: -30.529 RONAnul 2020: 42.108 RONAnul 2021: -5.978 RONAnul 2022: -12.943 RONAnul 2023: 135.872 RONAnul 2024: 208.532 RONAnul 2025: -126.823 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    459 mii lei
    Profit net
    -127 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    209 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    445 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    336 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-28%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 27,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,66Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 66% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2333/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COFFEE PUB VALERIA S.R.L.

Este COFFEE PUB VALERIA S.R.L. activă?

Da. COFFEE PUB VALERIA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COFFEE PUB VALERIA S.R.L.?

Cifra de afaceri a COFFEE PUB VALERIA S.R.L. în 2025 a fost de 459.433 lei, în scădere cu 57% față de 2024.

Ce profit a avut COFFEE PUB VALERIA S.R.L. în 2025?

În 2025, COFFEE PUB VALERIA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 126.823 lei.

Ce activitate are COFFEE PUB VALERIA S.R.L.?

Activitatea principală a COFFEE PUB VALERIA S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul COFFEE PUB VALERIA S.R.L.?

COFFEE PUB VALERIA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Grui, Bl. 8, Sc. B, Ap. 3, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

COFFEE PUB VALERIA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. COFFEE PUB VALERIA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

COFFEE PUB VALERIA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. COFFEE PUB VALERIA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COFFEE PUB VALERIA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].