ActivăSRL

CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.

Str. Bună Ziua Nr. 37D, Bl. E5A, Sc. 1, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
44983905
Reg. Com.
J2021004647123
Înființată
29 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Cifra de afaceri 2025
533 mii lei
Profit net 2025
428 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.09.2021

Rezumat

Pe scurt

CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. (CUI 44983905) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 533.147 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 428.414 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44983905
Nr. Reg. Com.
J2021004647123
EUID
ROONRC.J2021004647123
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
29 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bună Ziua Nr. 37D, Bl. E5A, Sc. 1, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CODRE••• LIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,8% față de 2024

533.147 RON

2024: 597.919 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 256.640 RONAnul 2022: 589.012 RONAnul 2023: 504.050 RONAnul 2024: 597.919 RONAnul 2025: 533.147 RON

Profit net 2025

-14,6% față de 2024

428.414 RON

2024: 501.657 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 246.795 RONAnul 2022: 533.736 RONAnul 2023: 427.140 RONAnul 2024: 501.657 RONAnul 2025: 428.414 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    533 mii lei
    Profit net
    428 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    598 mii lei
    Profit net
    502 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    504 mii lei
    Profit net
    427 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    589 mii lei
    Profit net
    534 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    247 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
80%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 80,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,94Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,94 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4647/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.

Este CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. activă?

Da. CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.?

Cifra de afaceri a CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. în 2025 a fost de 533.147 lei, în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. în 2025?

În 2025, CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. a înregistrat un profit net de 428.414 lei.

Ce activitate are CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.?

CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Bună Ziua Nr. 37D, Bl. E5A, Sc. 1, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498.

CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CODESYTAK SYSTEMS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CODESYTAK SYSTEMS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].