DizolvareSRL

CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

Fdt. Zorelelor Nr. 5, Orş. Vălenii de Munte, Jud. Prahova

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
41590880
Reg. Com.
J29/2711/2019
Înființată
3 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2022
979 mii lei
Profit net 2022
635 mii lei
Angajați 2022
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.09.2019

Rezumat

Pe scurt

CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41590880) este o societate cu răspundere limitată din Vălenii de Munte, județul Prahova, înființată în 2019. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511). Firma este în curs de dizolvare.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 979.247 lei (-27% față de 2021) și un profit net de 635.405 lei, cu 7 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41590880
Nr. Reg. Com.
J29/2711/2019
EUID
ROONRC.J29/2711/2019
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
3 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Fdt. Zorelelor Nr. 5, Orş. Vălenii de Munte, Jud. Prahova

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DO••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-26,9% față de 2021

979.247 RON

2021: 1.339.488 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022Anul 2019: 125.591 RONAnul 2020: 295.994 RONAnul 2021: 1.339.488 RONAnul 2022: 979.247 RON

Profit net 2022

-29,1% față de 2021

635.405 RON

2021: 896.150 RON

0250k500k750k1 mil2019202020212022Anul 2019: 99.747 RONAnul 2020: 221.036 RONAnul 2021: 896.150 RONAnul 2022: 635.405 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    979 mii lei
    Profit net
    635 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    896 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    221 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
65%Față de anul anterior: în scădere
2019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
38,79Față de anul anterior: în creștere
2019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 38,79 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,6%Față de anul anterior: în scădere
2019202020212022

2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  3. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  4. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  6. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2019 - 2021)
  1. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/2711/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

Este CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. activă?

Nu. CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. în 2022 a fost de 979.247 lei, în scădere cu 27% față de 2021.

Ce profit a avut CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. în 2022?

În 2022, CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 635.405 lei.

Ce activitate are CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.?

CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Fdt. Zorelelor Nr. 5, Orș. Vălenii de Munte, Jud. Prahova.

CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CODER PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].