ActivăSRL

COD IGNI SRL

Str. Petrişor Nr. 5, Bl. P1, Sc. A, Ap. 12, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240015

CAEN 8123: Alte activități de curățenie

CUI
26150214
Reg. Com.
J2009000502383
Înființată
27 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
157 mii lei
Profit net 2025
122 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.10.2009

Rezumat

Pe scurt

COD IGNI SRL (CUI 26150214) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2009. Activitatea principală este Alte activități de curățenie (CAEN 8123).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 156.558 lei (+58% față de 2024) și un profit net de 122.157 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26150214
Nr. Reg. Com.
J2009000502383
EUID
ROONRC.J2009000502383
Cod CAEN principal
8123 - Alte activități de curățenie
Data înființării
27 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Petrişor Nr. 5, Bl. P1, Sc. A, Ap. 12, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240015

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AN••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+57,5% față de 2024

156.558 RON

2024: 99.387 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 140.554 RONAnul 2017: 138.650 RONAnul 2018: 116.905 RONAnul 2019: 125.591 RONAnul 2020: 105.649 RONAnul 2021: 120.135 RONAnul 2022: 120.020 RONAnul 2023: 101.800 RONAnul 2024: 99.387 RONAnul 2025: 156.558 RON

Profit net 2025

+70,8% față de 2024

122.157 RON

2024: 71.534 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 102.468 RONAnul 2017: 107.552 RONAnul 2018: 99.027 RONAnul 2019: 108.778 RONAnul 2020: 86.890 RONAnul 2021: 106.755 RONAnul 2022: 105.497 RONAnul 2023: 76.268 RONAnul 2024: 71.534 RONAnul 2025: 122.157 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    107 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    108 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
78%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
24,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 24,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

4,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/502/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre COD IGNI SRL

Este COD IGNI SRL activă?

Da. COD IGNI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a COD IGNI SRL?

Cifra de afaceri a COD IGNI SRL în 2025 a fost de 156.558 lei, în creștere cu 58% față de 2024.

Ce profit a avut COD IGNI SRL în 2025?

În 2025, COD IGNI SRL a înregistrat un profit net de 122.157 lei.

Ce activitate are COD IGNI SRL?

Activitatea principală a COD IGNI SRL este Alte activități de curățenie (CAEN 8123).

Unde are sediul COD IGNI SRL?

COD IGNI SRL are sediul social la adresa Str. Petrișor Nr. 5, Bl. P1, Sc. A, Ap. 12, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240015.

COD IGNI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. COD IGNI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

COD IGNI SRL are datorii la ANAF?

Nu. COD IGNI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre COD IGNI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].