ActivăSRL

CO ATAN S.R.L.

Str. Rapsodiei Nr. 3, Bl. P12, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359

CAEN 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CUI
48439540
Reg. Com.
J12/2881/2023
Înființată
5 iulie 2023
Vechime
3 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
498 mii lei
Profit net 2025
-22 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.07.2023

Rezumat

Pe scurt

CO ATAN S.R.L. (CUI 48439540) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 498.084 lei (-63% față de 2024) și o pierdere netă de 21.804 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48439540
Nr. Reg. Com.
J12/2881/2023
EUID
ROONRC.J12/2881/2023
Cod CAEN principal
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înființării
5 iulie 2023
Vechime
3 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rapsodiei Nr. 3, Bl. P12, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COTAR••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-62,7% față de 2024

498.084 RON

2024: 1.336.827 RON

0500k1 mil2 mil202320242025Anul 2023: 418.649 RONAnul 2024: 1.336.827 RONAnul 2025: 498.084 RON

Profit net 2025

-103,6% față de 2024

-21.804 RON

2024: 606.974 RON

-200k0200k400k600k800k202320242025Anul 2023: 195.198 RONAnul 2024: 606.974 RONAnul 2025: -21.804 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    498 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    607 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    419 mii lei
    Profit net
    195 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-4,4%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Firma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,39Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,39 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2881/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CO ATAN S.R.L.

Este CO ATAN S.R.L. activă?

Da. CO ATAN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CO ATAN S.R.L.?

Cifra de afaceri a CO ATAN S.R.L. în 2025 a fost de 498.084 lei, în scădere cu 63% față de 2024.

Ce profit a avut CO ATAN S.R.L. în 2025?

În 2025, CO ATAN S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 21.804 lei.

Ce activitate are CO ATAN S.R.L.?

Activitatea principală a CO ATAN S.R.L. este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

Unde are sediul CO ATAN S.R.L.?

CO ATAN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Rapsodiei Nr. 3, Bl. P12, Ap. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400359.

CO ATAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CO ATAN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CO ATAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CO ATAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CO ATAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].