Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CNR PI SRL (CUI 20723487) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Negrești-Oaș, Oraș Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2007 și radiată în 2019. Activitatea principală era Restaurante (CAEN 5610).
Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 86.131 lei (-6,1% față de 2017) și un profit net de 10.286 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | - |
| 2010 | 14.774 lei |
| 2011 | 54.768 lei |
| 2012 | 82.423 lei |
| 2013 | 89.151 lei |
| 2014 | 88.333 lei |
| 2015 | 83.338 lei |
| 2016 | 83.050 lei |
| 2017 | 91.715 lei |
| 2018 | 86.131 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 86.131 | 91.715 | 83.050 | 83.338 | 88.333 | 89.151 | 82.423 | 54.768 | 14.774 | - |
| Profit net | 10.286 | 7.012 | 7.708 | 2 | -11.331 | -5.080 | 4.107 | -15.608 | -38.333 | -258 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | - | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | - |
| Active imobilizate | 298 | 831 | 1.502 | 2.173 | 3.406 | 5.158 | 7.478 | 9.798 | 8.856 | - |
| Active circulante | 40.395 | 42.089 | 33.591 | 24.170 | 37.231 | 46.627 | 47.057 | 39.832 | 102.258 | 100.929 |
| Stocuri | - | 3 | 414 | 320 | 3 | 11.017 | 3 | 272 | 1.118 | - |
| Creanțe | 40.223 | 41.607 | 32.732 | 23.641 | 34.125 | 33.883 | 45.986 | 39.031 | 100.388 | 97.426 |
| Datorii | 6.847 | 8.159 | 7.344 | 6.302 | 5.953 | 5.771 | 3.441 | 2.643 | 48.519 | 1 |
| Capitaluri proprii | 33.846 | 34.761 | 27.749 | 20.041 | 34.684 | 46.014 | 51.094 | 46.987 | 62.595 | 100.928 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,90 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. CNR PI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a CNR PI SRL în 2018 a fost de 86.131 lei, în scădere cu 6,1% față de 2017.
În 2018, CNR PI SRL a înregistrat un profit net de 10.286 lei.
Conform bilanțului pe 2018, CNR PI SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2017).
Activitatea principală a CNR PI SRL era Restaurante (CAEN 5610).
CNR PI SRL avea sediul social la adresa Str. TUDOR VLADIMIRESCU Nr. 49, Loc. Negrești-Oaș, Oraș Negrești-Oaș, Jud. Satu Mare.
Nu. CNR PI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].