ActivăSRL

CNA COM CONSTRUCT SRL

Str. Ovidiu Nr. 21, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120003

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
15163871
Reg. Com.
J2003000058103
Înființată
29 ianuarie 2003
Vechime
23 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
272 mii lei
Profit net 2025
100 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.01.2003

Rezumat

Pe scurt

CNA COM CONSTRUCT SRL (CUI 15163871) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 2003. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 271.650 lei (+61% față de 2024) și un profit net de 99.840 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15163871
Nr. Reg. Com.
J2003000058103
EUID
ROONRC.J2003000058103
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
29 ianuarie 2003
Vechime
23 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ovidiu Nr. 21, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120003

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIU••• CONSTAN••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,0% față de 2024

271.650 RON

2024: 168.759 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.050 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 30.951 RONAnul 2021: 52.144 RONAnul 2022: 64.899 RONAnul 2023: 109.689 RONAnul 2024: 168.759 RONAnul 2025: 271.650 RON

Profit net 2025

+160,6% față de 2024

99.840 RON

2024: 38.314 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 92 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: -1.227 RONAnul 2020: 27.894 RONAnul 2021: -19.859 RONAnul 2022: 30.611 RONAnul 2023: 27.140 RONAnul 2024: 38.314 RONAnul 2025: 99.840 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    92 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
70%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

70% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/58/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CNA COM CONSTRUCT SRL

Este CNA COM CONSTRUCT SRL activă?

Da. CNA COM CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CNA COM CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a CNA COM CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 271.650 lei, în creștere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut CNA COM CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, CNA COM CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 99.840 lei.

Ce activitate are CNA COM CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a CNA COM CONSTRUCT SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul CNA COM CONSTRUCT SRL?

CNA COM CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Ovidiu Nr. 21, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120003.

CNA COM CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CNA COM CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CNA COM CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CNA COM CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CNA COM CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].