ActivăSRL

CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.

Str. Podgoriilor, Bl. 10, Sc. A, Ap. 13, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820174

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
9462259
Reg. Com.
J36/242/1997
Înființată
24 aprilie 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
30 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.05.1997

Rezumat

Pe scurt

CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. (CUI 9462259) este o societate cu răspundere limitată activă din Tulcea, înființată în 1997. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.950 lei (+144% față de 2024) și un profit net de 4.649 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9462259
Nr. Reg. Com.
J36/242/1997
EUID
ROONRC.J36/242/1997
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
24 aprilie 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Podgoriilor, Bl. 10, Sc. A, Ap. 13, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820174

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BALTATE••• VAS••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+143,7% față de 2024

29.950 RON

2024: 12.290 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 140.108 RONAnul 2017: 137.812 RONAnul 2018: 97.100 RONAnul 2019: 94.114 RONAnul 2020: 82.910 RONAnul 2021: 36.980 RONAnul 2022: 23.300 RONAnul 2023: 42.520 RONAnul 2024: 12.290 RONAnul 2025: 29.950 RON

Profit net 2025

+133,8% față de 2024

4.649 RON

2024: -13.736 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.436 RONAnul 2017: -9.026 RONAnul 2018: -12.805 RONAnul 2019: -42.424 RONAnul 2020: -19.040 RONAnul 2021: -44.384 RONAnul 2022: -27.880 RONAnul 2023: -24.123 RONAnul 2024: -13.736 RONAnul 2025: 4.649 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
16%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,57Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
76%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Tulcea cu nr. J36/242/1997, sub denumirea CMS-VALENTIN-SERV SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.

Este CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. activă?

Da. CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.?

Cifra de afaceri a CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. în 2025 a fost de 29.950 lei, în creștere cu 144% față de 2024.

Ce profit a avut CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. în 2025?

În 2025, CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.649 lei.

Ce activitate are CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.?

Activitatea principală a CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.?

CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Podgoriilor, Bl. 10, Sc. A, Ap. 13, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820174.

CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].