Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CMI PROFAMI SAN SRL (CUI 21088189) este o societate cu răspundere limitată activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 673.213 lei (+5,6% față de 2024) și un profit net de 286.777 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 197.040 lei |
| 2017 | 220.578 lei |
| 2018 | 262.001 lei |
| 2019 | 328.701 lei |
| 2020 | 345.497 lei |
| 2021 | 352.952 lei |
| 2022 | 397.677 lei |
| 2023 | 540.731 lei |
| 2024 | 637.515 lei |
| 2025 | 673.213 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 673.213 | 637.515 | 540.731 | 397.677 | 352.952 | 345.497 | 328.701 | 262.001 | 220.578 | 197.040 |
| Profit net | 286.777 | 296.228 | 276.915 | 146.319 | 131.726 | 201.706 | 172.855 | 36.124 | 56.572 | 54.766 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 657.013 | 746.487 | 577.657 | 649.885 | 714.749 | 535.642 | 541.764 | 556.022 | 550.620 | 814.229 |
| Active circulante | 242.867 | 32.314 | 139.790 | 34.179 | 23.494 | 56.424 | 195.950 | 49.344 | 19.655 | 24.455 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 8.811 | 8.761 | 7.304 |
| Creanțe | 231.595 | 1.218 | 71.855 | 33.542 | 22.939 | 17.662 | 20.357 | 12.781 | 7.924 | 1.709 |
| Datorii | 608.504 | 354.740 | 289.614 | 533.146 | 601.918 | 385.761 | 412.799 | 453.305 | 454.338 | 779.319 |
| Capitaluri proprii | 291.376 | 424.061 | 427.833 | 150.918 | 136.325 | 206.305 | 324.915 | 152.061 | 115.937 | 59.365 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
68% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CMI PROFAMI SAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CMI PROFAMI SAN SRL în 2025 a fost de 673.213 lei, în creștere cu 5,6% față de 2024.
În 2025, CMI PROFAMI SAN SRL a înregistrat un profit net de 286.777 lei.
Activitatea principală a CMI PROFAMI SAN SRL este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
CMI PROFAMI SAN SRL are sediul social la adresa Aleea FAGULUI Nr. 2, Ap. 36, Municipiul Gherla, Jud. Cluj.
Nu. CMI PROFAMI SAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CMI PROFAMI SAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].