Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CMI FLOORS STUDIO SRL (CUI 35459899) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 494.973 lei (+269% față de 2024) și un profit net de 98.376 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 204.401 lei |
| 2017 | 215.080 lei |
| 2018 | 244.474 lei |
| 2019 | 263.486 lei |
| 2020 | 191.514 lei |
| 2021 | 253.588 lei |
| 2022 | 266.498 lei |
| 2023 | 248.220 lei |
| 2024 | 134.203 lei |
| 2025 | 494.973 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 494.973 | 134.203 | 248.220 | 266.498 | 253.588 | 191.514 | 263.486 | 244.474 | 215.080 | 204.401 |
| Profit net | 98.376 | -19.827 | 48.608 | 69.325 | -23.648 | 13.979 | 40.252 | -5.185 | 3.254 | 57.018 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 230.563 | 3.605 | 6.637 | 4.296 | 6.224 | 20.817 | 60.835 | 100.853 | 138.282 | 19.068 |
| Active circulante | 58.490 | 32.138 | 59.326 | 50.185 | 103.509 | 119.136 | 100.174 | 16.553 | 46.433 | 46.056 |
| Stocuri | 3.618 | 9.500 | 9.500 | 10.300 | 9.500 | 800 | - | - | - | - |
| Creanțe | 17.320 | 14.153 | 2.296 | 11.599 | 34.960 | 2.295 | 1.439 | 5.140 | 1.439 | 3.514 |
| Datorii | 161.656 | 8.434 | 17.115 | 8.564 | 116.422 | 30.435 | 65.470 | 62.119 | 124.753 | 7.964 |
| Capitaluri proprii | 127.397 | 29.021 | 48.848 | 45.917 | -6.689 | 109.518 | 95.539 | 55.287 | 60.472 | 57.218 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CMI FLOORS STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CMI FLOORS STUDIO SRL în 2025 a fost de 494.973 lei, în creștere cu 269% față de 2024.
În 2025, CMI FLOORS STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 98.376 lei.
Activitatea principală a CMI FLOORS STUDIO SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).
CMI FLOORS STUDIO SRL are sediul social la adresa RODNEI Nr. 51, CAMERA NR. 1, București Sectorul 3, Jud. București, 32915.
Da. CMI FLOORS STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CMI FLOORS STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].