ActivăSRL

CMC OPTIMA SRL

Str. Beiuşului Nr. 7, Bl. CORP I, Et. 2, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
32984044
Reg. Com.
J2014001148128
Înființată
27 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
60 mii lei
Profit net 2025
306 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.03.2014

Rezumat

Pe scurt

CMC OPTIMA SRL (CUI 32984044) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.848 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 306 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32984044
Nr. Reg. Com.
J2014001148128
EUID
ROONRC.J2014001148128
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
27 martie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Beiuşului Nr. 7, Bl. CORP I, Et. 2, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COR••• G•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,7% față de 2024

59.848 RON

2024: 76.425 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 162.968 RONAnul 2017: 25.952 RONAnul 2018: 48.971 RONAnul 2019: 98.735 RONAnul 2020: 53.182 RONAnul 2021: 45.214 RONAnul 2022: 55.041 RONAnul 2023: 62.255 RONAnul 2024: 76.425 RONAnul 2025: 59.848 RON

Profit net 2025

-98,5% față de 2024

306 RON

2024: 20.802 RON

-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 74.506 RONAnul 2017: -24.924 RONAnul 2018: 10.771 RONAnul 2019: 66.271 RONAnul 2020: 28.943 RONAnul 2021: 25.321 RONAnul 2022: 17.081 RONAnul 2023: 6.190 RONAnul 2024: 20.802 RONAnul 2025: 306 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    306 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
1,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1148/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CMC OPTIMA SRL

Este CMC OPTIMA SRL activă?

Da. CMC OPTIMA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CMC OPTIMA SRL?

Cifra de afaceri a CMC OPTIMA SRL în 2025 a fost de 59.848 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut CMC OPTIMA SRL în 2025?

În 2025, CMC OPTIMA SRL a înregistrat un profit net de 306 lei.

Ce activitate are CMC OPTIMA SRL?

Activitatea principală a CMC OPTIMA SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul CMC OPTIMA SRL?

CMC OPTIMA SRL are sediul social la adresa Str. Beiușului Nr. 7, Bl. CORP I, Et. 2, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394.

CMC OPTIMA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CMC OPTIMA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CMC OPTIMA SRL are datorii la ANAF?

Nu. CMC OPTIMA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CMC OPTIMA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].