CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 02.05.2019
Freziei Nr. 21, Ap. 1, CAMERA 1, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160 6201, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Prezentare

Pe scurt

CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41053401) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 31.934 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
0lei
−100,0%, față de 2023
Profit net 2024
−31,9 miilei
−109,4%, față de 2023
Angajați 2024
1
0,0%, față de 2023
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
7ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2019-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
2019167.036 lei
2020278.534 lei
2021338.180 lei
2022266.372 lei
2023423.439 lei
20240 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202420232022202120202019
Cifra de afaceri0423.439266.372338.180278.534167.036
Profit net-31.934341.151180.342265.039251.459111.876
Număr mediu de angajați111111
Active imobilizate11.23436.00468.23092.633114.7360
Active circulante497.478463.339274.896231.390410.676114.489
Stocuri1.4281.4281.4281.42800
Creanțe73.08993.17031.41938.467187.199260
Datorii191.753150.450162.58467.149161.8772.413
Capitaluri proprii316.959348.893180.542256.874363.535112.076
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,59 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
38% Față de anul anterior: în creștere

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 02.05.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
41053401
Nr. Reg. Com.
J35/1984/2019
EUID
ROONRC.J35/1984/2019
Cod CAEN principal
6201, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
2 mai 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
Freziei Nr. 21, Ap. 1, CAMERA 1, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160
Domiciliu fiscal
Str. Freziei Nr. 21, CAMERA 1, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BLĂ••• CLAU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2019
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1984/2019. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.

Este CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. activă?

Da. CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. în 2024?

În 2024, CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 31.934 lei.

Câți angajați are CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2024, CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate are CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.?

CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa Freziei Nr. 21, Ap. 1, CAMERA 1, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Jud. Timiș, 307160.

CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].