Marjă netă
SlabFirma a pierdut 118,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CLOUD SURFING S.R.L. (CUI 45336451) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.093 lei (+242% față de 2024) și o pierdere netă de 73.532 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | 21.880 lei |
| 2022 | 327.945 lei |
| 2023 | 374.834 lei |
| 2024 | 18.166 lei |
| 2025 | 62.093 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 62.093 | 18.166 | 374.834 | 327.945 | 21.880 |
| Profit net | -73.532 | -145.333 | 166.341 | 209.992 | 9.375 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 82.624 | 121.125 | 149.233 | 49.905 | - |
| Active circulante | 16.873 | 24.700 | 357.731 | 205.325 | 11.231 |
| Stocuri | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 14.790 | 16.092 | 356.295 | 201.521 | - |
| Datorii | 162.454 | 135.250 | 121.055 | 35.663 | 1.656 |
| Capitaluri proprii | -62.957 | 10.575 | 385.909 | 219.567 | 9.575 |
Firma a pierdut 118,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
163% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CLOUD SURFING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CLOUD SURFING S.R.L. în 2025 a fost de 62.093 lei, în creștere cu 242% față de 2024.
În 2025, CLOUD SURFING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 73.532 lei.
Activitatea principală a CLOUD SURFING S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
CLOUD SURFING S.R.L. are sediul social la adresa GĂRII Nr. 21, Bl. L1, Sc. A, Et. 7, Ap. 17, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Nu. CLOUD SURFING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CLOUD SURFING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].