ActivăSRL

CLAVIR S.R.L.

Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, Jud. Alba, 517648

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
24981381
Reg. Com.
J01/37/2009
Înființată
21 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2023
20 mii lei
Profit net 2023
3 mii lei
Angajați 2023
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.01.2009

Rezumat

Pe scurt

CLAVIR S.R.L. (CUI 24981381) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sălciua de Jos, comuna Sălciua, județul Alba, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 19.800 lei (-12% față de 2022) și un profit net de 2.772 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24981381
Nr. Reg. Com.
J01/37/2009
EUID
ROONRC.J01/37/2009
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
21 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, Jud. Alba, 517648

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BOR••• VALE••• VIRGI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-12,1% față de 2022

19.800 RON

2022: 22.530 RON

010k20k30k201020192020202120222023Anul 2010: 14.826 RONAnul 2019: 14.533 RONAnul 2020: 15.530 RONAnul 2021: 21.781 RONAnul 2022: 22.530 RONAnul 2023: 19.800 RON

Profit net 2023

+2,5% față de 2022

2.772 RON

2022: 2.704 RON

01k2k3k201020192020202120222023Anul 2010: 977 RONAnul 2019: 2.092 RONAnul 2020: 2.660 RONAnul 2021: 2.867 RONAnul 2022: 2.704 RONAnul 2023: 2.772 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2010

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    977 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/37/2009, sub denumirea CLAVIR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CLAVIR S.R.L.

Este CLAVIR S.R.L. activă?

Da. CLAVIR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CLAVIR S.R.L.?

Cifra de afaceri a CLAVIR S.R.L. în 2023 a fost de 19.800 lei, în scădere cu 12% față de 2022.

Ce profit a avut CLAVIR S.R.L. în 2023?

În 2023, CLAVIR S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.772 lei.

Ce activitate are CLAVIR S.R.L.?

Activitatea principală a CLAVIR S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul CLAVIR S.R.L.?

CLAVIR S.R.L. are sediul social la adresa Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, Jud. Alba, 517648.

CLAVIR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CLAVIR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CLAVIR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CLAVIR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CLAVIR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].