Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CLAU-DENT SRL (CUI 35940158) este o societate cu răspundere limitată activă din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 130.241 lei (+26% față de 2024) și un profit net de 3.260 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 21.970 lei |
| 2017 | 54.650 lei |
| 2018 | 127.685 lei |
| 2019 | 138.880 lei |
| 2020 | 72.000 lei |
| 2021 | 93.085 lei |
| 2022 | 106.603 lei |
| 2023 | 85.280 lei |
| 2024 | 103.500 lei |
| 2025 | 130.241 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 130.241 | 103.500 | 85.280 | 106.603 | 93.085 | 72.000 | 138.880 | 127.685 | 54.650 | 21.970 |
| Profit net | 3.260 | -4.145 | -47.740 | 13.099 | 4.626 | -35.854 | 20.445 | 31.941 | -29.263 | -21.068 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 1.921 | 0 | - | - | 13.680 | - | 24.649 | 169 |
| Active circulante | 19.555 | 15.310 | 17.270 | 49.611 | 29.973 | 19.497 | 29.193 | 27.895 | 348 | 36 |
| Stocuri | 0 | 0 | - | - | - | - | 1.504 | - | - | - |
| Creanțe | 3.032 | 6.032 | 6.602 | 35.955 | 6.882 | 5.338 | 2.700 | 4.700 | 20 | - |
| Datorii | 84.093 | 83.108 | 82.844 | 65.524 | 58.984 | 53.134 | 40.656 | 46.123 | 75.166 | 21.073 |
| Capitaluri proprii | -64.538 | -67.798 | -63.653 | -15.913 | -29.011 | -33.637 | 2.217 | -18.228 | -50.169 | -20.868 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
430% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CLAU-DENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CLAU-DENT SRL în 2025 a fost de 130.241 lei, în creștere cu 26% față de 2024.
În 2025, CLAU-DENT SRL a înregistrat un profit net de 3.260 lei.
Activitatea principală a CLAU-DENT SRL este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).
CLAU-DENT SRL are sediul social la adresa CĂLĂRAȘI Nr. 31, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.
Nu. CLAU-DENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CLAU-DENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].