RadiatăSRL

CLAROM SRL

Str. DREPTATII Nr. 3, Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
11340601
Reg. Com.
J10/6/1999
Înființată
6 ianuarie 1999
Vechime
27 de ani, 9 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.03.2006

Rezumat

Pe scurt

CLAROM SRL (CUI 11340601) a fost o societate cu răspundere limitată din Râmnicu Sărat, județul Buzău, înființată în 1999 și radiată în 2006. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11340601
Nr. Reg. Com.
J10/6/1999
EUID
ROONRC.J10/6/1999
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
6 ianuarie 1999
Vechime
27 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DREPTATII Nr. 3, Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SI••• ••• ••• RO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/6/1999.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CLAROM SRL

Este CLAROM SRL activă?

Nu. CLAROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Ce activitate avea CLAROM SRL?

Activitatea principală a CLAROM SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde avea sediul CLAROM SRL?

CLAROM SRL avea sediul social la adresa Str. DREPTATII Nr. 3, Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300.

CLAROM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CLAROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CLAROM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].