Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. (CUI 37869283) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lunca, Comuna Lunca, județul Teleorman, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN 1629).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 943.036 lei (+58% față de 2024) și un profit net de 735.913 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 6.389 lei |
| 2019 | 237.047 lei |
| 2020 | 755.213 lei |
| 2021 | 1.334.529 lei |
| 2022 | 1.241.207 lei |
| 2023 | 325.115 lei |
| 2024 | 597.748 lei |
| 2025 | 943.036 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 943.036 | 597.748 | 325.115 | 1.241.207 | 1.334.529 | 755.213 | 237.047 | 6.389 |
| Profit net | 735.913 | 266.375 | 38.671 | -63.464 | -265.705 | 13.371 | -155.274 | -46.829 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 1 | 6 | 11 | 9 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 351.498 | 479.477 | 559.176 | 345.711 | 726.682 | 427.200 | 458.492 | 181.103 |
| Active circulante | 1.226.940 | 107.550 | 144.621 | 608.314 | 179.271 | 94.057 | 74.061 | 350 |
| Stocuri | 98.437 | 19.909 | 9.448 | 6.561 | 9.799 | 899 | 211 | - |
| Creanțe | 1.108.349 | 70.482 | 133.207 | 579.837 | 159.605 | 57.392 | 68.620 | - |
| Datorii | 736.868 | 403.519 | 708.048 | 919.295 | 1.263.971 | 586.091 | 575.500 | 42.660 |
| Capitaluri proprii | 514.220 | -221.693 | -488.068 | -526.739 | -458.210 | -186.781 | -201.903 | -46.629 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,67 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. în 2025 a fost de 943.036 lei, în creștere cu 58% față de 2024.
În 2025, CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. a înregistrat un profit net de 735.913 lei.
Activitatea principală a CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. este Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN 1629).
CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. are sediul social la adresa IZBICENI Nr. 13, Sat Lunca, Comuna Lunca, Jud. Teleorman, 147180.
Da. CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. CLARO DIVERS SOLUTION S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].