CLAR CARM SRL Funcțiune SRL

Înființată 23.01.2013
MĂRIŞEL Nr. 599, Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Jud. Cluj, 407390 4617, Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

CLAR CARM SRL (CUI 31124556) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mărisel, Comuna Mărisel, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4617).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 109.614 lei (+393% față de 2024) și o pierdere netă de 34.327 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
109,6 miilei
+393,3%, față de 2024
Profit net 2025
−34,3 miilei
+69,8%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
-31,3%
Capital social
220lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
2019-
2020-
2021-
20227.488 lei
202338.340 lei
202422.219 lei
2025109.614 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri109.61422.21938.3407.488------
Profit net-34.327-113.846-52.131-16.374-9.527-18.756-29.458000
Număr mediu de angajați---1111---
Active imobilizate16.6248.5909.40711.91115.64717.10022.500---
Active circulante24.6815.71037.47517.831584182352306306306
Stocuri23.250-34.55715.136---287287287
Creanțe5005.500----89---
Datorii315.685254.353173.089103.81873.93365.45752.27151.69951.69951.699
Capitaluri proprii-274.380-240.053-126.207-74.076-57.702-48.175-29.419-51.393-51.393-51.393
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-31% Față de anul anterior: în creștere

Firma a pierdut 31,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,08 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 7,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
764% Față de anul anterior: în scădere

764% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 23.01.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
31124556
Nr. Reg. Com.
J12/175/2013
EUID
ROONRC.J12/175/2013
Cod CAEN principal
4617, Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
23 ianuarie 2013
Vechime
13 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
220 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
MĂRIŞEL Nr. 599, Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Jud. Cluj, 407390
Domiciliu fiscal
MĂRIŞEL Nr. 599, Sat Mărişel Com. Mărişel, Jud. Cluj

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0745••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MA••• TRA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2015
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2013
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/175/2013. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CLAR CARM SRL

Este CLAR CARM SRL activă?

Da. CLAR CARM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CLAR CARM SRL?

Cifra de afaceri a CLAR CARM SRL în 2025 a fost de 109.614 lei, în creștere cu 393% față de 2024.

Ce profit a avut CLAR CARM SRL în 2025?

În 2025, CLAR CARM SRL a înregistrat o pierdere netă de 34.327 lei.

Ce activitate are CLAR CARM SRL?

Activitatea principală a CLAR CARM SRL este Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4617).

Unde are sediul CLAR CARM SRL?

CLAR CARM SRL are sediul social la adresa MĂRIȘEL Nr. 599, Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Jud. Cluj, 407390.

CLAR CARM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CLAR CARM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CLAR CARM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CLAR CARM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CLAR CARM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].