ActivăSRL

CISCOM SERV SRL

Str. Dr. Toma Ionescu Nr. 6, Bl. B21, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpina, Jud. Prahova

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
22643252
Reg. Com.
J2007002761290
Înființată
26 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
128 mii lei
Profit net 2025
-3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.10.2007

Rezumat

Pe scurt

CISCOM SERV SRL (CUI 22643252) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 127.625 lei (-40% față de 2024) și o pierdere netă de 3.225 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22643252
Nr. Reg. Com.
J2007002761290
EUID
ROONRC.J2007002761290
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
26 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Toma Ionescu Nr. 6, Bl. B21, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpina, Jud. Prahova

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• EMAN••• OVI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-39,9% față de 2024

127.625 RON

2024: 212.501 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 52.551 RONAnul 2017: 64.804 RONAnul 2018: 90.638 RONAnul 2019: 124.894 RONAnul 2020: 113.979 RONAnul 2021: 120.699 RONAnul 2022: 288.844 RONAnul 2023: 299.164 RONAnul 2024: 212.501 RONAnul 2025: 127.625 RON

Profit net 2025

-6,3% față de 2024

-3.225 RON

2024: -3.034 RON

-20k020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.038 RONAnul 2017: 13.695 RONAnul 2018: 924 RONAnul 2019: 35.986 RONAnul 2020: 36.004 RONAnul 2021: 18.297 RONAnul 2022: 43.866 RONAnul 2023: 70.781 RONAnul 2024: -3.034 RONAnul 2025: -3.225 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    924 lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-2,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 2,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,77Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/2761/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CISCOM SERV SRL

Este CISCOM SERV SRL activă?

Da. CISCOM SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CISCOM SERV SRL?

Cifra de afaceri a CISCOM SERV SRL în 2025 a fost de 127.625 lei, în scădere cu 40% față de 2024.

Ce profit a avut CISCOM SERV SRL în 2025?

În 2025, CISCOM SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.225 lei.

Ce activitate are CISCOM SERV SRL?

Activitatea principală a CISCOM SERV SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul CISCOM SERV SRL?

CISCOM SERV SRL are sediul social la adresa Str. Dr. Toma Ionescu Nr. 6, Bl. B21, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpina, Jud. Prahova.

CISCOM SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CISCOM SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CISCOM SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. CISCOM SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CISCOM SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].