Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CIORBARU SERV SRL (CUI 12151600) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dițești, Comuna Filipeștii de Pădure, județul Prahova, înființată în 1999. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,88 mil. lei (+0,2% față de 2024) și un profit net de 439.039 lei, cu 7 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 394.207 lei |
| 2017 | 406.142 lei |
| 2018 | 494.864 lei |
| 2019 | 781.123 lei |
| 2020 | 1.475.618 lei |
| 2021 | 1.043.960 lei |
| 2022 | 3.739.420 lei |
| 2023 | 7.510.204 lei |
| 2024 | 2.879.211 lei |
| 2025 | 2.884.155 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.884.155 | 2.879.211 | 7.510.204 | 3.739.420 | 1.043.960 | 1.475.618 | 781.123 | 494.864 | 406.142 | 394.207 |
| Profit net | 439.039 | 298.472 | 2.437.225 | 832.024 | 1.039.324 | 723.896 | 43.584 | 79.524 | 90.568 | -174.020 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 11 | 32 | 33 | 6 | 11 | - | 4 | 7 | 7 |
| Active imobilizate | 2.021.546 | 2.589.910 | 2.115.947 | 1.669.040 | 1.616.435 | 1.330.815 | 582.712 | 522.728 | 593.090 | 447.858 |
| Active circulante | 2.885.162 | 1.894.844 | 2.848.085 | 2.185.697 | 1.212.100 | 1.166.368 | 970.930 | 971.683 | 886.659 | 716.816 |
| Stocuri | - | 37.402 | 44.701 | 27.744 | 18.626 | 58.786 | 55.500 | 50.105 | 49.914 | 48.359 |
| Creanțe | 552.329 | 497.947 | 492.046 | 1.874.046 | 598.509 | 329.974 | 363.698 | 496.618 | 456.294 | 337.059 |
| Datorii | 1.897.471 | 1.343.753 | 1.706.399 | 1.211.657 | 772.543 | 959.768 | 707.046 | 691.403 | 756.265 | 519.284 |
| Capitaluri proprii | 3.013.251 | 3.146.711 | 3.263.905 | 2.648.181 | 2.055.992 | 1.596.668 | 872.777 | 829.189 | 749.665 | 659.097 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,52 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CIORBARU SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CIORBARU SERV SRL în 2025 a fost de 2.884.155 lei (2,88 mil. lei), în creștere cu 0,2% față de 2024.
În 2025, CIORBARU SERV SRL a înregistrat un profit net de 439.039 lei.
Activitatea principală a CIORBARU SERV SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
CIORBARU SERV SRL are sediul social la adresa DIȚEȘTI Nr. 476A, Sat Dițești, Comuna Filipeștii de Pădure, Jud. Prahova, 107246.
Da. CIORBARU SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CIORBARU SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].