CIOCOCREAM ART SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 08.06.2017
Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, BIROU 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 60865 1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Prezentare

Pe scurt

CIOCOCREAM ART SRL (CUI 37720566) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei (+4,3% față de 2024) și un profit net de 360.422 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
1,8 millei
+4,3%, față de 2024
Profit net 2025
360,4 miilei
−29,4%, față de 2024
Angajați 2025
7
0,0%, față de 2024
Marjă netă
20%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017118.197 lei
2018364.738 lei
2019563.496 lei
2020704.779 lei
2021889.988 lei
20221.085.670 lei
20231.267.238 lei
20241.725.223 lei
20251.799.993 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri1.799.9931.725.2231.267.2381.085.670889.988704.779563.496364.738118.197
Profit net360.422510.180256.796177.538214.156161.88692.53321.890-43.926
Număr mediu de angajați777776653
Active imobilizate437.755129.452135.05139.64943.11834.6827.2684.1075.496
Active circulante236.121546.643360.079202.843304.843166.509118.61578.52227.500
Stocuri6.89439.05747.59941.59385.08744.35112.63130.77613.301
Creanțe140.253355.21251.60440.77817.10345.3376.4705.2764.754
Datorii327.705165.67560.55664.71451.30425.44655.185104.46576.722
Capitaluri proprii346.171510.420434.574177.778296.657175.74570.698-21.836-43.726
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
20% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20 de lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,72 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
49% Față de anul anterior: în creștere

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 08.06.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37720566
Nr. Reg. Com.
J2017008698409
EUID
ROONRC.J2017008698409
Cod CAEN principal
1071, Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
8 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, BIROU 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 60865
Domiciliu fiscal
Str. Dealul Ţugulea Nr. 77, BIROU 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 60865

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SPĂT••• ALEXAN••• IO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2024
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2019
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/8698/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CIOCOCREAM ART SRL

Este CIOCOCREAM ART SRL activă?

Da. CIOCOCREAM ART SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CIOCOCREAM ART SRL?

Cifra de afaceri a CIOCOCREAM ART SRL în 2025 a fost de 1.799.993 lei (1,8 mil. lei), în creștere cu 4,3% față de 2024.

Ce profit a avut CIOCOCREAM ART SRL în 2025?

În 2025, CIOCOCREAM ART SRL a înregistrat un profit net de 360.422 lei.

Ce activitate are CIOCOCREAM ART SRL?

Activitatea principală a CIOCOCREAM ART SRL este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul CIOCOCREAM ART SRL?

CIOCOCREAM ART SRL are sediul social la adresa Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, BIROU 2, București Sectorul 6, Jud. București, 60865.

CIOCOCREAM ART SRL este plătitoare de TVA?

Da. CIOCOCREAM ART SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CIOCOCREAM ART SRL are datorii la ANAF?

Nu. CIOCOCREAM ART SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CIOCOCREAM ART SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].