CIEN TRADE SRL
Str. ITALIANA Nr. 33, Bl. Z6, Ap. 38, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700
CAEN 5145: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- CUI
- 6534784
- Reg. Com.
- J05/4209/1994
- Înființată
- 24 noiembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 11 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.05.2006
Rezumat
Pe scurt
CIEN TRADE SRL (CUI 6534784) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 1994 și radiată în 2006. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 5145).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 6534784
- Nr. Reg. Com.
- J05/4209/1994
- EUID
- ROONRC.J05/4209/1994
- Cod CAEN principal
- 5145 - Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- Data înființării
- 24 noiembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. ITALIANA Nr. 33, Bl. Z6, Ap. 38, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MECHE••• MARCIN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/4209/1994.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre CIEN TRADE SRL
Este CIEN TRADE SRL activă?
Nu. CIEN TRADE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Ce activitate avea CIEN TRADE SRL?
Activitatea principală a CIEN TRADE SRL era Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 5145).
Unde avea sediul CIEN TRADE SRL?
CIEN TRADE SRL avea sediul social la adresa Str. ITALIANA Nr. 33, Bl. Z6, Ap. 38, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 3700.
CIEN TRADE SRL are datorii la ANAF?
Nu. CIEN TRADE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre CIEN TRADE SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].